Centrująca sesja ruchowa na dobre rozpoczęcie Nowego Roku 2024

Zanim rzucimy się w noworoczne przedsięwzięcia - warto "wrócić do bazy", co łatwe nie jest przy dużej ilości bodźców jakie nas otaczają...Może po świątecznym zamęcie czujesz zmęczenie, mętlik w głowie i trudno Ci się na chwilę zatrzymać przy sobie? A to podstawa, żeby nie wpaść w kolejny pęd. Polecam więc skorzystać z tej prostej pomocy, jaką wszyscy mamy: ruch i oddech 🙂
Dla mnie ruch i kontakt z centrum ciała to właśnie coś takiego. Dzięki wykonywaniu świadomie ruchu, można sobie w tym bardzo pomóc, wystarczy podążać za kierunkiem ruchu i zadawać sobie proste pytania, np.:
✨ Gdzie czuję oddech?
✨ Czy się wydłużam czy zapadam?
✨ Czy potrafię utrzymać wydłużony kręgosłup, gdy poruszam nogą?
✨ Czy ruch kręgosłupa i oddech płyną razem?
✨ Jak się czuję w tym ruchu?
✨ Jak się czuję z tym jak się czuję?
To proste i skierowane na ciało pytania, które ułatwiają powrót do swojego rdzenia.
Podrzucam link do sesji i życzę Ci dobrego kontaktu z bazą 🙂
Pozdrawiam i życzę dużo dobrego ruchu w 2024 roku!

Opis sesji:  Krótko i na temat - zapraszam na półgodzinną sesję poświęconą centrum ciała. Spędzimy te 30 minut na praktyce wspierającej dynamiczną stabilność całego kręgosłupa, na ćwiczeniach wzmacniających głęboko i globalnie mięśnie tułowia.

Znasz mój YouTube?
Mam też dodatkową wiadomość, dla osób, które zaglądają czasem na mój kanał You Tube. Niewiele się tam działo przez ostatnie lata, ale wciąż jest dużo zajęć, do których sporo osób wraca. Chciałabym w tym roku również na YT zaoferować nieco więcej przydatnej praktyki ruchowej, dlatego uruchomiłam opcję wspierania kanału, w trzech wariantach.
Wspierający będą dostawać dedykowane nowe sesje oraz możliwość udziału w zajęciach live, które nie są ogólnie dostępne na kanale. Oraz, w zależności od wybranego wariantu, również dostęp do studia online - Klubu Joga Fusion.
Jeśli któraś z tych opcji może cię interesuje to zerknij tutaj po szczegóły: KLIK

Studio Dobrego Ruchu Online
Klub Joga Fusion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *