Hej, tu Ania Brzegowa

Uczę świadomego i funkcjonalnego ruchu od ponad 20 lat.

Jestem instruktorką jogi oraz dyplomowanym trenerem Slings Myofascial Training w oparciu o mapę połączeń mięśniowo-powięziowych Anatomy Trains. 

Prowadzę wielowymiarowe i funkcjonalne zajęcia, które pomagają odbudować potencjał w ruchu i kontakt ciało - umysł. Pomagam w znalezieniu swobody ruchu i oddechu - w zdrowy i bezpieczny sposób.


DOŁĄCZ do KLUBU

ZALOGUJ SIĘ do KLUBU

Joga Fusion ruch


Idea Joga Fusion jest efektem mojej wieloletniej eksploracji w różnych metodach praktyki jogi, poznania koncepcji połączeń mięśniowo - powięziowych Anatomy Trains* oraz treningu mięśniowo - powięziowego Slings* oraz innych ważnych odkryć po drodze.
Otwierając się na wiedzę z różnych kierunków postanowiłam wykorzystywać te elementy w tworzonych przeze mnie sekwencjach ruchowych. Okazało się to dobrym i skutecznym połączeniem, które doceniło już wielu uczestników zajęć zarówno online w Klubie Joga Fusion, jak i na żywo na warsztatach i wyjazdach.

Więcej o Joga Fusion możesz dowiedzieć się zapisując się do odbiorców Nowin JF - otrzymasz Przewodnik JF oraz dostęp do 3 zajęć z programu Od Podstaw - gratis! 

 

Image

Joga Fusion zespół


W szeroko pojętych 🙂 sprawach technicznych możesz kontaktować się z moją wspólniczką - Justyną Brzegową.

 


Image