Hej, tu Ania Brzegowa

Uczę świadomego i funkcjonalnego ruchu od ponad 20 lat.

Jestem dyplomowaną trenerką i edukatorką Slings Myofascial Training w oparciu o mapę połączeń mięśniowo-powięziowych Anatomy Trains. Rozpoczęcie edukacji Slings Myofascial Training okazało się być fascynującą ścieżką w integralnym podejściu do ruchu i poszerzeniu perspektywy w patrzeniu na ludzkie ciało w całościowy sposób. Ścieżką, która trwa cały czas i pozwala na ciągłe pogłębianie wiedzy w oparciu o najnowsze badania. Z radością dzielę się tą wiedzą z innymi na warsztatach i szkoleniach dla instruktorów.

Jestem też certyfikowaną instruktorką jogi oraz trenerką medyczną, a także absolwentką AWF w Krakowie. 

Prowadzę wielowymiarowe i funkcjonalne zajęcia, które pomagają odbudować potencjał w ruchu i kontakt ciało - umysł. Pomagam w znalezieniu swobody ruchu i oddechu - w zdrowy i bezpieczny sposób.


DOŁĄCZ do KLUBU

ZALOGUJ SIĘ do KLUBU

Joga Fusion ruch


Idea Joga Fusion jest efektem mojej wieloletniej eksploracji w różnych metodach praktyki jogi, poznania koncepcji połączeń mięśniowo - powięziowych Anatomy Trains* oraz treningu mięśniowo - powięziowego Slings* oraz innych ważnych odkryć po drodze.
Otwierając się na wiedzę z różnych kierunków postanowiłam wykorzystywać te elementy w tworzonych przeze mnie sekwencjach ruchowych. Okazało się to dobrym i skutecznym połączeniem, które doceniło już wielu uczestników zajęć zarówno online w Klubie Joga Fusion, jak i na żywo na warsztatach i wyjazdach.

Więcej o Joga Fusion możesz dowiedzieć się zapisując się do odbiorców Nowin JF - otrzymasz Przewodnik JF oraz dostęp do 3 zajęć z programu Od Podstaw - gratis! 

* Slings Myofascial Training to całościowa praktyka ruchowa skupiona na układzie powięziowym. Koncepcja “Slings” jest zorientowana na potencjał w ciele i wspiera integrację całego systemu powięziowego, opiera się na nowych odkryciach badań nad powięzią i nauce o ruchu. Co więcej, zawiera w sobie koncepcję Anatomy Trains,  która przedstawia wzajemne łańcuchy połączeń mięśni i powięzi w całym ciele.
Każdy ruch jest mięśniowo-powięziowy, ale nie wszystkie metody treningu koncentrują się na integralności powięzi. Koncepcja Slings ma na celu poprawę równowagi mięśniowo-powięziowej i wydajności poprzez ruch. Stosujemy specjalne techniki treningowe, aby zoptymalizować adaptację tkanek, poślizg, elastyczność i odżywianie. Ćwiczenia te wspaniale uzupełniają różnorodne praktyki dla ciała i umysłu i łatwo można je włączyć w różne formy treningu i pracy z ciałem. Zasadniczo ten trening ma na celu zachowanie równowagi strukturalnej i poprawę sprawności fizycznej.
Image

Joga Fusion zespół


W szeroko pojętych 🙂 sprawach technicznych możesz kontaktować się z moją wspólniczką - Justyną Brzegową.

 


Image