O MNIE

Ania Brzegowa

Uczę jogi od ponad 20 lat. Inspirując się w szczególności metodą CSV (Core Strength Vinyasa Yoga) oraz ćwiczeniami na meridianach mięśniowo-powięziowych, w oparciu o współczesną wiedzę z anatomii i własne doświadczenie stworzyłam własny styl – joga fusion. Szukam w praktyce zrównoważenia między kontrolą ciała i oddechu, a swobodą tworzenia i wolnością.
Używam intuicji, eksperymentuję i nie trzymam się sztywnych reguł.
Jestem absolwentką AWF-u w Krakowie. W Krakowie odbyłam kurs nauczycielski i zaczęłam uczyć (przez 7 lat prowadziłam własną szkołę w Zakopanem). Dużo dały mi wyjazdy do Instytutu Jogi B.K.S. Iyengara w Indiach. Ostatnio odbyte kursy to kopalnia wiedzy i inspiracji: Core Strenght Vinyasa Yoga – poziom CSV Trained, sadienardini.com, Anatomy Trains Funcion and Structure, Anatomy Trains in Motion, Slings Myofascial Training  – artofmotion.com.
Kilka lat temu odkryłam że Internet może być świetnym narzędziem do praktyki, dzięki temu poznałam nowych nauczycieli i sama zaczęłam używać go do uczenia. Przeprowadziłam kilka tematycznych darmowych Wyzwań, podczas których namawiam Was do różnorodnej formy ruchu. Od 1 marca 2018 roku prowadzę internetowe studio online – Klub Joga Fusion. Proponuję Ci tam wiele funkcjonalnych zróżnicowanych zajęć, które możesz wykonywać w swoim domu o dowolnej porze.

Lubię cieszyć się życiem, śmiać, podróżować – szczególnie na południe Europy, a potem wracać do domu dla ochłody. Lubię smakować i gotować potrawy z różnych stron świata. Jedzenie to przyjemność, która najlepiej smakuje w dobrym towarzystwie i z lampką wina. Pod tym względem jestem typem południowca! Szukam zdrowych sposobów odżywiania i nie boję się eksperymentów w kuchni. Uwielbiam psy i wilki.