3

Układ hormonalny a odżywianie

Z radością dzielę się z Wami relacją ze spotkania, które miało miejsce na wrześniowym wyjeździe Kobieca Moc w Nieprześni. Wykład Małgosi Wrzak na temat skomplikowanej pracy układu hormonalnego był ogromnie ciekawy i pełen praktycznej wiedzy. Z dwugodzinnego spotkania udało mi się zmontować skondensowaną wersję, która trwa około godziny…tak wiem … ale polecam z całego serca! Może w odcinkach po prostu.

Małgosia porusza temat trzech najważniejszych czynników, które wpływają na funkcjonowanie układu hormonalnego i jego nierozerwalnej współzależności od układu nerwowego: stresu, odżywiania i nawodnienia. Jest też sporo praktycznej informacji na temat oczyszczania organizmu i innych ciekawostek m.in. o witaminie D, olejach, omegach, cholersterolu, zamartwianiu i stresie.

Polecam również wakacyjny wyjazd z jogą fusion i Małgosią w roli kucharza! oraz dietetyka, będzie tam możliwość odbycia indywidualnych konsultacji. 

Oddech jak fala. (…) Oddech potrafi tysiące rzeczy zrobić w naszym ciele, nie tylko uspokoić nasz układ nerwowy, ale też odwrócić całą kaskadę hormonalną.Małgorzata Wrzak - dietetyczka

Comments 3

  1. Bardzo polecam. Wykład jest bardzo ciekawy, jestem pod wrażeniem. Wiedza, którą przekazuje Pani Dąbrowska ułatwia zrozumieć własny organizm. Dziękuję Aniu za publikację.

    1. Przepraszam za pomyłkę ! oczywiście powinnam napisać
      wiedza którą przekazuje Pani Małgorzata Wrzak.

  2. Jak zwykle można Cię Gosiu słuchać bez końca.Dziekuje za potwierdzenie pewnych przemyśleń po wysłuchaniu się w rytm.ciala.Czekam na coś więcej o nadnerczach i jak je wzmocnić z upływem czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *