Organik

“ORGANIK” to 8 całościowych sesji.  

Program, w którym esencją jest ruch i oddech. Płynne przejścia i pozycje jako transformacja w ruchu, chwilowe zatrzymanie, aby popłynąć dalej. Poszczególne pozycje są częścią większej całości, a świadomy strumień uwagi podąża za ruchem. Program rozwija inteligencję kinestetyczną, uczy balansowania między elastycznością i stabilnością – w poszukiwaniu równowagi wewnętrznej. 

To seria dla tych, którzy lubią praktykę w formie vinyasy i mają już pewne doświadczenie w praktyce jogi.


Tematyka zajęć:

 • KIWI - 30 minut

  Odżywiająca i pobudzająca sekwencja. Rolowanie otwiera i uwalnia tył ciała, a łagodne wygięcia otwierają przód. Tą wzajemną relację między przodem i tyłem ciała wspiera praca z równowagą, która daje poczucie wewnętrznej stabilizacji.

 • Jabłko - 50 minut

  Sesja pozycji stojących, wzmacniająca dla nóg i bioder. Stań pewnie i stabilnie – poczuj siłę swojej podstawy – aby swobodnie poruszać się w balansie na jednej nodze. Płynne przejścia z jednej nogi na drugą, które pomogą w koordynacji ruchowej i koncentracji.

 • chili - 50 minut

  Stabilność barków i tułowia są głównym tematem tej sesji. Boczna deska ze szczyptą chili – splatanie nóg, ruchy spiralne i przejście do wygięcia. Sporo pracy stabilizującej i wzmacniającej dla centrum tułowia i skośnych mięśni brzucha.

 • Awokado - 35 minut

  Centrująca i wzmacniająca sesja. Spora dawka pracy z równowagą w balansie na jednej nodze i bocznej desce, a jednocześnie mobilnością w stawach biodrowych. Wzmacniająco dla ramion i tułowia.

 • mango - 50 minut

  Soczysta i nawilżająca sesja wypełniona sprężystymi przejściami. Poznaj dynamiczne oblicze drzewa i pozycji świątyni – ćwicząc elastyczność i dynamiczną stabilność. A przy okazji dużo radości i zabawy z równowagą.

 • Truskawka - 70 minut

  W tej sesji podkreślamy otwarcie przodu ciała i mobilność barków. Płynne przejścia stopniowo uwalniające napięcia z barków, klatki piersiowej i przodów ud. Jak zwykle łączymy je z elementami równoważnymi, aby świadomość przestrzeni w przodzie ciała szła w parze z wewnętrznym balansem.

 • pomarańcza - 45 minut

  Uwalniająca napięcie i nawilżająca sesja. Spokojne przejścia z aktywnym rozciąganiem, falowaniem i ruchami spiralnymi, które pomogą w odżywieniu i uwolnieniu napięć w biodrach i plecach.

 • kokos - 50 minut

  Sesja łącząca mobilność kręgosłupa z siłą mięśni tułowia. Spora dawka rolowania wzmacniającego mięśnie miednicy i brzucha – w czasie mobilizacji całego kręgosłupa. Dynamiczne i wzmacniające przejścia, które łączą w sobie element siły i mobilności.

 

baza

8 zajęć, które pozwolą Ci popłynąć, poruszyć całym ciałem razem z oddechem. Poszczególne lekcje trwają od 30 do 45 minut. Każdy film zawiera również praktyczne porady dotyczące wykonywanych ćwiczeń. Kurs jest dostępny na specjalnym panelu, do którego hasło otrzymasz zaraz po zakupie. 

klub

Dostęp do całego kursu oraz wszystkich innych płatnych opcji na czas uczestnictwa w KLUBIE. To także przynależność do zamkniętej grupy FB, gdzie odbywają się zajęcia LIVE -średnio dwa razy w tygodniu oraz konsultacje z Anią Brzegową. Wybierając tę opcję będziesz otrzymywać raz w tygodniu e-mail z tygodniowym rozkładem zajęć oraz dodatkowymi treściami. Dostaniesz też E-book z praktycznymi poradami i zestawem zajęć. 

wybierz opcję i zacznij ćwiczyć

Baza kompletna

149 zł

jednorazowo
 • 8 filmów wideo


Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakupem!


Kilka opinii Klubowiczów po pierwszych sesjach z Programu Organik 🍍