Odkryj Powięź w Ruchu - kurs 𝗦𝗹𝗶𝗻𝗴𝘀 𝗘𝘀𝘀𝗲𝗻𝘁𝗶𝗮𝗹𝘀 - 2 miejsca, 2 terminy

Dla wszystkich doświadczonych nauczycieli jogi, pilatesu i innych modalności holistycznej pracy z ciałem -  kurs 𝗦𝗹𝗶𝗻𝗴𝘀 𝗘𝘀𝘀𝗲𝗻𝘁𝗶𝗮𝗹𝘀. Kurs, który pomoże Ci lepiej zrozumieć działanie układu mięśniowo - powięziowego w ruchu.
Kurs 𝗦𝗹𝗶𝗻𝗴𝘀 𝗘𝘀𝘀𝗲𝗻𝘁𝗶𝗮𝗹𝘀 to głęboko praktyczne i oparte o badania spojrzenie na układ mięśniowo - powięziowy, który jest kluczowy dla zrozumienia efektywności i harmonii w ruchu.

 • 12 właściwości powięzi w ruchu, w oparciu o współczesne badania stanowi główną część szkolenia. Są to zdefiniowane i wzajemnie połączone elementy, które tworzą tensegralną strukturę kursu Slings Essentials,
 • 12 technik treningu mięśniowo-powięziowego Slings,
 • 12 nadrzędnych celów treningowych.

Każda cecha powięzi jest omawiana z naukowego punktu widzenia, z punktu widzenia ruchu w ogóle oraz treningu mięśniowo-powięziowego Slings. Teoria i praktyka jest pokazana w sposób ilustracyjny i zapadający w pamięć, każdy temat pokazuje też praktyczne zastosowanie w ruchu.


Szczegóły


Design

Koszt: 2590 zł 

Early bird: 2390 zł - przy rezerwacji do 10 marca!

Rezerwuję
Rezerwuję

Picking

Koszt: 2590 zł 

Early bird: 2390 zł - przy rezerwacji do 10 marca!


Design

Organizacja i prowadzenie: Ania Brzegowa - certyfikowana trenerka i edukatorka Slings Myofascial Training - w imieniu Art Of Motion. Jest to kurs akredytowany, co oznacza że jego jakość i treść jest ustandaryzowana i taka sama na całym świecie.
Wiedza zdobyta w Slings Essentials i Anatomy Trains in Motion służy jako podstawa kursów z repertuarem ćwiczeń Slings Myofascial Training.

Koszt

 • Kurs trwa 3 dni (21 godzin)
 • kurs zakończony jest certyfikatem uczestnictwa wydanym przez Art Of Motion
 • Organizacja i prowadzenie: Ania Brzegowa

WARSZAWA: 12 - 14 kwietnia

KRAKÓW: 19 - 21 kwietnia

Rezerwujęmiejsce i datę wybierzesz w formularzu

Rezerwując, akceptujesz REGULAMIN

2590

Co da Ci ten kurs?
 1. Poznasz funkcjonalną definicję powięzi i jej przyczynę.
 2. Poznasz 4 główne specjalizacje w obrębie systemu powięziowego i zrozumiesz ich praktyczne znaczenie.
 3. Poznasz 6 zasad przewodnich treningu mięśniowo-powięziowego Slings i ich znaczenia dla treningu skoncentrowanego na powięzi.
 4. Poznasz 12 określonych cech powięzi i ich znaczenie w ruchu.
 5. Dowiesz się jak właściwości powięziowe są ze sobą powiązane, jak wszystkie systemy w ciele.
 6. Dowiesz się w jaki sposób 12 technik treningu mięśniowo-powięziowego Slings i 12 celów treningowych odnosi się do 12 właściwości powięziowych.
 7. Doświadczysz w ruchu właściwości powięziowych i technik treningowych dzięki ćwiczeniom Slings in Motion i całościowym sekwencjom ruchowym.
 8. Doświadczysz efektów treningu mięśniowo-powięziowego Slings.
 9. Poznasz wartość świadomego treningu powięziowego, z jego różnorodnością i podejściem holistycznym.

  Ten kurs dostarczy Ci narzędzi, jak integrować techniki powięziowe w swoich zajęciach.
  W kurs wplecione są całościowe sesje ruchowe z treningu Slings, aby pogłębić rozumienie i czucie w swoim ciele omawianych cech powięziowych, technik treningu mięśniowo-powięziowego i celów treningowych.

  Kurs Slings Essentials dostarcza solidnych informacji na temat powięzi w ruchu i jasnych odpowiedzi na pytanie, dlaczego trenujemy powięź w taki a nie inny sposób.

  Rozwijaj swoje umiejętności, aby tworzyć jeszcze bardziej przemyślane sekwencje ruchowe i pomagać klientom w poprawie jakości ich życia.

  Dla kogo: instruktorzy związani z ruchem (joga, pilates, taniec i inne formy pracy z ciałem) oraz fizjoterapeuci pracujący w ruchu - którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z integralnej anatomii i integracji strukturalnej przez ruch.

  Certyfikat: kurs zakończony jest certyfikatem uczestnictwa wydanym przez Art Of Motion

  Poznaj głębiej tematykę układu powięziowego w ruchu i podnieś swoje kompetencje zajęć ruchowych dzięki temu zaawansowanemu kursowi.

  Zarejestruj się już teraz na kurs 𝗦𝗹𝗶𝗻𝗴𝘀 𝗘𝘀𝘀𝗲𝗻𝘁𝗶𝗮𝗹𝘀 - zgłoś się mailowo: ania.brzegowa@jogafusion.pl lub wypełnij formularz rezerwacyjny i opłać szkolenie aby potwierdzić swoją rezerwację na poniższe konto:

  Move Fusion Anna Brzegowa
  Nr konta: 69 1050 1445 1000 0092 7551 3514


  Rezerwuję

  Jeśli masz pytania, napisz do mnie: ania.brzegowa@jogafusion.pl
  Rezerwując, akceptujesz REGULAMIN

  REZERWACJA


  Miejsce:

  Kraków, Golden Mean, ul. Tyniecka 82

  Nr konta: 69 1050 1445 1000 0092 7551 3514 

  Zapisy:

  ania.brzegowa@jogafusion.pl