Kurs Slings Essentials, 27 - 29 października - Kraków

Slings Essentials to praktyczny kurs koncentrujący się wokół powięzi, jej właściwości, roli w ruchu oraz tego, jak świadomie trenować powięź za pomocą zróżnicowanej i ukierunkowanej  strategii w podejściu body - mind.

Kurs przeznaczony jest dla profesjonalistów związanych z ruchem: instruktorów zajęć ruchowych, jogi, pilates, trenerów personalnych, jak i terapeutów manualnych i masażystów zainteresowanych zrozumieniem działania układu mięśniowo - powięziowego w ruchu.
Slings Essentials rozpoczyna się od funkcjonalnej definicji powięzi, czterech rozróżnień związanych z ruchem w obrębie systemu powięziowego oraz sześciu zasad przewodnich edukacji Slings Myofascial Training.

12 “science-informed” cech powięzi stanowi główną część edukacji. Są to zdefiniowane, ale wzajemnie połączone elementy, które tworzą tensegralną strukturę Slings Essentials.
Z właściwości powięziowych wywodzi się 12 technik treningu mięśniowo-powięziowego i 12 nadrzędnych celów treningowych, które są również omówione w tym kursie.
Każda cecha powięzi jest omawiana z naukowego punktu widzenia, z punktu widzenia ruchu w ogóle oraz treningu mięśniowo-powięziowego Slings. Teoria i praktyka jest pokazana w sposób ilustracyjny i zapadający w pamięć, każdy temat pokazuje też praktyczne zastosowanie w treningu Slings.

W kurs wplecione są całościowe sesje ruchowe z treningu Slings, aby pogłębić rozumienie i czucie w swoim ciele omawianych cech powięziowych, technik treningu mięśniowo-powięziowego i celów treningowych.
Ponieważ wiedza nasuwa pytania, Slings Essentials jest prowokującym do myślenia kursem, który jednocześnie dostarcza solidnych informacji na temat powięzi w ruchu i jasnych odpowiedzi na pytanie, dlaczego trenujemy powięź w taki a nie inny sposób.
Wiedza zdobyta w Anatomy Trains in Motion i Slings Essentials służy jako podstawa kursów z repertuarem ćwiczeń Slings in Motion.


KOSZT I ZAPISYIlość miejsc ograniczona!

Co da Ci ten kurs?

 • Poznasz funkcjonalną definicję powięzi i jej przyczynę.
 • Poznasz 4 główne specjalizacje w obrębie systemu powięziowego i zrozumiesz ich praktyczne znaczenie.
 • Poznasz 6 zasad przewodnich treningu mięśniowo-powięziowego Slings i ich znaczenia dla treningu skoncentrowanego na powięzi.
 • Poznasz 12 określonych cech powięzi i ich znaczenie w ruchu.
 • Dowiesz się jak właściwości powięziowe są ze sobą powiązane, jak wszystkie systemy w ciele.
 • Dowiesz się w jaki sposób 12 technik treningu mięśniowo-powięziowego Slings i 12 celów treningowych odnosi się do 12 właściwości powięziowych.
 • Doświadczysz w ruchu właściwości powięziowych i technik treningowych dzięki ćwiczeniom Slings in Motion i całościowym sekwencjom ruchowym.
 • Doświadczysz efektów treningu mięśniowo-powięziowego Slings.
 • Poznasz wartość świadomego treningu powięziowego, z jego różnorodnością i podejściem holistycznym.
Picking

Ogólne informacje:
Organizacja i prowadzenie: Ania Brzegowa 
Plan (godziny oraz miejsce mogą ulec zmianie)
Kurs trwa 3 dni (21 godzin)
Termin: 27 - 29 października
Piątek w godz.10.30 - 18.00
Sobota w godz.11.30 - 19.00
Niedziela w godz. 11.30 - 19.00
Miejsce: Kraków, ul. Słomiana 17

Certyfikat: kurs zakończony jest certyfikatem uczestnictwa

Dla kogo jest ten kurs?

Instruktorzy związani z ruchem (joga, pilates, taniec i inne formy pracy z ciałem) oraz fizjoterapeuci pracujący w ruchu - którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z integralnej anatomii i integracji strukturalnej przez ruch.
Zapraszam Cię serdecznie na to szkolenie, które mam przyjemność prowadzić jako certyfikowana trenerka i edukatorka Slings Myofascial Training - w imieniu Art Of Motion. Jest to kurs akredytowany, co oznacza że jego jakość i treść jest ustandaryzowana i taka sama na całym świecie. 

Na ten moment jestem jedyną edukatorką Slings w Polsce co możesz potwierdzić na stronie Art of Motion: https://www.art-of-motion.com/en/about-us/team 

Kurs znajduje się też na oficjalnej stronie Art of Motion: https://www.art-of-motion.com/en/slings/course-dates/#/en/classes/view/2164 

Ania Brzegowa

Co wyróżnia kurs Anatomy Trains in Motion?

 • Anatomia meridianów mięśniowo-powięziowych jest wyjaśniona przez pryzmat ruchu w praktycznych sekwencjach ruchowych.
 • Łączenie anatomii, chodu i treningu holistycznego.
 • Poszczególne struktury anatomiczne są szczegółowo omawiane jako część meridianów mięśniowo-powięziowych, które kształtują postawę, ruch i to, jak myślimy o ciele.
 • Zrównanie propriocepcji i interocepcji: Propriocepcja (jak koordynujemy postawę i ruch) i interocepcja (jak myślimy o naszej postawie i ruchach) są jednakowo cenione i brane pod uwagę.
 • Omówione cechy powięzi oparte są na wiedzy naukowej, a funkcjonalne zastosowania są omawiane i doświadczane w przykładach konkretnych sekwencji ruchowych.
 • Podejście zorientowane na zasoby: aspekty koncepcji Anatomy Trains, które zwiększają funkcjonalność, są wykorzystywane jako narzędzie do podniesienia witalności i somatycznej autoregulacji.
 • Filozofia i strategie Anatomy Trains Structural Integration znajdują odzwierciedlenie w organizacji kursu ATiM.

ATiM to samodzielny kurs, który jest jednocześnie pierwszym modułem edukacji dyplomowej Slings Myofascial Training
https://www.art-of-motion.com/en/slings/education
https://www.art-of-motion.com/en/slings/modules/anatomy-trains-in-motion 

Dla kogo: instruktorzy związani z ruchem (joga, pilates, taniec i inne formy pracy z ciałem) oraz fizjoterapeuci pracujący w ruchu - którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z integralnej anatomii i integracji strukturalnej przez ruch

Certyfikat: kurs zakończony jest certyfikatem uczestnictwa

Joga Fusion - dobrze dobrane składniki

Joga

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut.

Slings - Powięzi

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut.

Oddech

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut.

Akcesoria

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut.

Zajęcia LIVE

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut.

kontakt

Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut.
Koszt

 • 21 godzin
 • certyfikat
 • Koszt: 2200 zł (przy rezerwacji i płatności do 8 września!)
 • Zapisy: ania.brzegowa@jogafusion.pl

 • Ilość miejsc ograniczona!

Zapisuję się

2400

2200 zł przy płatności do 8.09!