kobieca moc

“Kobieca Moc” to 10 filmów instruktażowych.
Bardzo chciałam stworzyć program zajęć, w którym każda z nas, w różnych fazach cyklu i w różnych fazach życia odnajdzie coś w sam raz “na dziś”.
Nie jest to zatem program na tzw. “problemy kobiece” ponieważ nie jesteśmy “problemem”. Jesteśmy kobietami i doceniajmy swoją złożoność. Pomyślmy o tych różnych fazach, które przechodzimy jako o kolejnej możliwości poznania i zaprzyjaźnienia się ze swoim ciałem. Dzięki praktyce jogi możemy nauczyć się wsłuchiwać w bardziej subtelne sygnały, a ich głębsza świadomość wspomoże proces regulacji układu hormonalnego i odpornościowego.

 


Tematyka zajęć:

 • Siła dna miednicy
 • Przestrzeń w miednicy
 • Miękki brzuch – spokojny umysł
 • Oczyszczająca sesja oddechowa
 • Hormonalnik 1 – sesja pozycji odwróconych i wygięć


 • Hormonalnik 2 – poprawa krążenia w miednicy za pomocą automasażu
 • Core flow – sesja wzmacniająca
 • Temple flow – sesja energetyczna i oczyszczająca
 • Otwarte biodra i boki ciała
 • Wyciszająca sesja oddechowa

BAZA to 10 zajęć o różnej tematyce, do wykorzystywania w konkretnych sytuacjach. Wraz z programem otrzymacie też propozycje wykorzystywania tych sesji, żeby łatwiej było je wprowadzić do regularnego użycia. Jestem ogromnie ciekawa jak zadziałają na was. Zanim zaczniecie posłuchajcie wprowadzenia i poczytajcie materiały. PDF: “Miednica: źródło radości i sprawności” został specjalnie dla was napisany przez masażystkę Beatę Lisowską.
Dostęp do filmów jest nieograniczony czasowo. Możesz wracać do wybranych zajęć, możesz je również ściągnąć na swój komputer. Kurs jest dostępny na specjalnym panelu, do którego hasło otrzymasz zaraz po zakupie. Opcja KLUB daje Ci dostęp do całego kursu oraz wszystkich innych płatnych opcji na czas uczestnictwa. To także przynależność do zamkniętej grupy FB, gdzie odbywają się zajęcia LIVE średnio dwa razy w tygodniu oraz konsultacje z Anią Brzegową. Wybierając tę opcję będziesz otrzymywać raz w tygodniu e-mail z tygodniowym rozkładem zajęć oraz dodatkowymi treściami. Dostaniesz też E-book z praktycznymi poradami i zestawem zajęć.


 
 
 
 

wybierz opcję i zacznij ćwiczyć

Baza kompletna - DZIEŃ KOBIET

169 zł

jednorazowo
 • 10 filmów wideo
 • film z relakscyjną lekcją
 • PDF “Miednica:
  Źródło radości i sprawności”


Kupuję
Dołącz do Klubu
Wszystkie Programy w jednym miejscu

Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakupem!

Opinie uczestników kursów

Rozrusznik jest super. Przećwiczyłam wszystkie filmiki nie raz. Przede wszystkim jest wszechstronny. Uczy krok po kroku jak pracować ze swoim ciałem. Dla mnie sesje są za krótkie, więc łączę ze sobą najczęściej dwie. W zasadzie to ćwicząc z Ania zrozumiałam na czym polega praca głębokich mięśni brzucha, dla mnie to jest ważne z uwagi na wadę postawy. Do tego biegam, a joga z Anią doskonale uzupełnia tą aktywność. Rozciąga, wzmacnia. W Rozruszniku podobają mi się bardzo sesje dedykowane nogom, miednicy. Ostatnio zmagałam się z małą kontuzją i właśnie dzięki Ani doprowadziłam się do porządku :). Ja się cieszę, że mogę ćwiczyć w domu-wtedy kiedy mam czas. Ania jest bardzo uważna, wspaniale tłumaczy ustawienia w pozycji. Cieszę się, że będą dalsze Rozruszniki.
Kurs rozrusznik pomógł mi w powrocie do formy po zimie i zabiegu artroskopii. Niektóre zajęcia nie są proste – a to 4 rok regularnej praktyki Napiszę tak – każde ćwiczenia z Anią powodują chęć na więcej. Sesja „Oddech jest szefem” to okiełznanie rozbieganych myśli.
Pozdrawiam i czekam na więcej.
Kurs jest super. Nic ująć, nic dodać. Jeszcze całego nie przerobiłama już czekam z niecierpliwością na kolejne kursy! Może któryś mógłby być poświęcony podstawom pramajamy.
Jestem bardzo zadowlona z jogi z Anią. Poleciłam już kurs znajomym.
Sesje jogi z Anią są bardzo dobrze przemyślane i przygotowane a ciepły stonowany głos utrzymuje jogowy klimat. Osobiście zaakceptowałam świeże / inne podejście do tzw jogi klasycznej. Nie umiem powiedzieć na ile te kursy są pomocne dla osób praktykujących na macie w domu…Jestem instruktorką jogi, nagrania Ani inspirują mnie do przygotowania moich zajęć. W przyszłości chciałabym wziąć udział w warsztatach z Anią.
Podoba mi się nieśpieszne budowanie sprawności. Kolejność poszczególnych spotkań zapewne nie jest przypadkowa, praktykujący stopniowo się rozwija, bezzakwasowo Bardzo odpowiada mi intensywność zajęć, czyli spokój, troskliwe podejście do naszego ciała- króciutkie rozluźnienie dokładnie wtedy kiedy tego potrzebuję. Ania bardzo dobrze wyjaśnia istotę każdej asany, przypomina w trakcie np. o szerokich barkach. Uważam, że nawet osoba początkująca, skupiona na tym co robi, wykona wszystko poprawnie. Ja podpieram się jeszcze lustrem – z deską nigdy nie wiadomo czy aby prosta.
Zwykle zaczynam ćwiczyć ok. 19-tej. Po całym intensywnym dniu fajnie jest usłyszeć kojący głos Ani.
„Polecam Wam kogoś, kto poprowadzi Was przez to za rękę. Bardzo się ucieszyłam, kiedy jedna z moich ulubionych youtubowych joginek przygotowała kurs nastawiony na pracę z kobiecym układem hormonalnym. Dzięki uprzejmości Ani Brzegowej niezobowiązująco przetestowałam ten kurs, aby wyrobić sobie opinię na jego temat i teraz z czystym sumieniem mogę go Wam polecić. Robię to też z wdzięczności za to, co Ania robi na YouTube i za te wszystkie godziny, które spędziłam z nią na macie.
Kurs „Kobieca moc” jest nastawiony na pracę z mięśniami dnia miednicy i ogólnie z kobiecym ciałem, w zgodzie z jego miesięcznym cyklem. Znajdziecie w nim 10 filmików z różnymi sekwencjami (w większości są one bardzo spokojne, rozluźniające, ale jest też coś wzmacniającego, energetyzującego i są oczywiście pozycje odwrócone w wersji dla początkujących).”
http://lifemanagerka.pl/2017/07/joga-hormonalna-czyli-joga-wplywa-cykl-miesieczny/