• 27 czerwca w godz. 12.30 – 18.00 (przerwa na lunch)
 • 28 czerwca w godz. 10.00 – 15.30 (przerwa na lunch)
 • Kurs dla instruktorów jogi i innych terapeutów ruchu zainteresowanych treningiem powięziowym
 • Koszt: 650 zł UWAGA! 550 zł przy wpłacie zaliczki do 1 czerwca!
 • Miejsce: Joga na Dębnikach, ul. Bałuckiego 9, Kraków
 • Dodatkowe materiały:
  – skrypt streszczający materiał kursu (w języku angielskim)
  – sekwencja wideo do samodzielnej praktyki (dostęp online w języku angielskim)
 • Kurs zakończony pisemnym potwierdzeniem udziału

Zarezerwuj miejsce już dziś


Ilość miejsc ograniczona!
Zapisy: ania.brzegowa@jogafusion.pl
Zaliczka w wysokości 300 zł na konto do 15 czerwca (gwarancja rezerwacji), reszta  płatna do 25 czerwca.

UWAGA! 550 zł przy wpłacie zaliczki do 1 czerwca!

Nr konta: 69 1050 1445 1000 0092 7551 3514
Dla chętnych – rachunek za kurs.


Warsztaty dla Instruktorów OLINE
Slings #1 – 22 listopada

Zapraszam na cykl warsztatów online skierowanych do instruktorów jogi lub innych metod świadomej pracy w ruchu.
Po co? Poszerzenie horyzontów, wzbudzenie ciekawości z anatomii integralnej, może poznanie nowych ruchów i przede wszystkim doświadczenie tego ruchu w swoim ciele.
Każde spotkanie będzie składać się z części merytorycznej – prezentującej poszczególne połączenia mięśniowo – powięziowe i ich funkcji w ruchu oraz części praktycznej – tematycznej sesji ruchowej z wykorzystaniem konkretnych technik pracy z układem powięziowym w oparciu o Slings Myofascial Training®* oraz dając konkretne przykłady tej pracy w pozycjach jogi. Każda sesja zostanie też omówiona – sposób ułożenia sekwencji i intencja poszczególnych zestawów ćwiczeń.

Nagrania warsztatów będą dostępne przez 7 dni!
Slings & Joga część 1 – 22.11
Synergiczna relacja przodu i tyłu ciała w ruchu. 
Slings & Joga część 2 – 6.12
Sensoryczne boki i podwójna spirala ciała.
Slings & Joga część 3 20.12
Dynamiczna stabilność całego ciała.

* Koncepcja Slings® jest zorientowana na potencjał w ciele i wspiera integrację całego systemu powięziowego. Opiera się na nowych odkryciach badań nad powięzią i nauce o ruchu. Co więcej, zawiera w sobie koncepcję Anatomy Trains® autorstwa Toma Myersa, która przedstawia wzajemne łańcuchy połączeń mięśni i powięzi w całym ciele.
Poznaj trening powięziowy Slings®, który można zintegrować z różnymi metodami ruchowymi, takimi jak joga, pilates, fitness czy trening personalny aby wzbogacić je o fascynujący wymiar.
Koncepcję opracowała Karin Gurtner, której wieloletnie doświadczenie oraz praca z terapeutami i nauczycielami ruchu na całym świecie pozwala tę ideę wciąż rozwijać i uaktualniać. Więcej znajdziesz na: https://www.art-of-motion.com/en/ 

 • Synergiczna relacja przodu i tyłu ciała w ruchu.
 • 22 listopada 10.00 – 12.30
 • Kurs dla instruktorów jogi i innych terapeutów ruchu zainteresowanych treningiem slings
 • Koszt: 95 zł , 80 zł jeśli jesteś w Klubie
 • Miejsce: ONLINE- spotkania na platformie zoom – dostępne przez 7 dni

Zarezerwuj miejsce już dziś


Ilość miejsc ograniczona!
Zapisy: ania.brzegowa@jogafusion.pl

Rezerwacja miejsca jest równoznaczna z opłatą 95/80 zł na podane poniżej konto.

Nr konta: 69 1050 1445 1000 0092 7551 3514
Dla chętnych – rachunek za kurs.

 • “Najlepsze warsztaty w jakich brałam kiedykolwiek udział! Dzięki!
  Mój umysł zaczął dosłownie “gadać” z moim ciałem! A to wszystko dzięki warsztatom dla instruktorów “Wprowadzenie do treningu powięziowego Slings Myofascial Training” koncepcji pracy z ciałem opracowanej przez Karin Gurtner. Dla mnie to aktywność ruchowa XXI! Wyrównywanie napięć,mimo problemów, poprawianie nawodnienia i ślizgu w tkance powięziowej (a dzięki temu również w tkance “umysłowej”), automasaż na piłeczkach sensorycznych.
  IDEALNA ergonomia ciała.
  Każda komórka mojego ciała krzyczy: JESZCZE! BĘDĘ SIĘ TYM DZIELIĆ!”
  Katarzyna Ciechan

 • “Aniu bardzo dziękuję za te warsztaty.
  Dla mnie było to przypomnienie wiedzy o powięzi i usystematyzowanie jej. Masz umiejętność prostego, jasnego przekazu rzeczy skomplikowanych. Warsztaty zaowocowały pomysłami na nowe zajęcia, klaruje mi się ścieżka mojego rozwoju. Trening “Slings” jest niezwykle wszechstronnym podejściem do ciała. Jestem przekonana do niego absolutnie.”
  Żaneta Dolińska Strech4Flex

 • “Weekend minął mi na nauce – wzięłam udział w warsztacie u Ania Brzegowa Joga Fusion, gdzie pracowałyśmy z ruchem zogniskowanym na powięzi zgodnie z koncepcją Slings Myofascial Training opracowaną przez Karen Gurtner. Było to bardzo ciekawe, tak z anatomicznego punktu widzenia – bardzo wzbogacające wiedzę, jak i z ruchowego. Praktyka nastawiona na zadbanie o konkretne właściwości powięzi (np.: ślizg czy nawodnienie) podziałała mi na wyobraźnię i pogłębiła postrzeganie i odczuwanie ciała. Efekty pracy tą techniką odczułam na sobie od razu – rozluźnione, wypoczęte mimo wysiłku i jakby “płynące” mięśnie to zupełnie nowy poziom doznań. Jestem zaintrygowana tą koncepcją, bo działa na tak głębokich warstwach ciała i psyche, bo łączy łagodne i świadome spojrzenie na człowieka z dość mocnym fizycznym wysiłkiem, bo pokazuje, że wolniej i spokojniej lecz pod innym kątem może dać więcej niż szybko i mocno.
  A sam warsztat Ania Brzegowa poprowadziła wspaniale <3 – świetnie wybalansowała dawkę wiedzy anatomicznej z praktyką, dzięki czemu teoria od razu szła w ruch.”
  Agnieszka Rewilak – Wyspa Jogi

   


Ania Brzegowa – nauczyciel ruchu Joga Fusion™ z ponad 20-letnim doświadczeniem i dyplomowana trenerka Slings Myofascial Training® w oparciu o mapę połączeń mięśniowo-powięziowych Anatomy Trains®. Zafascynowana funkcjonalną anatomią, powięzią i biotensegracją.