Joga fusion – KLUB

Sięgnij Po Moc – z Klubem Joga Fusion!

Treści z Wyzwania pojawią się tu danego dnia Wyzwania! I zostaną aż do 24 stycznia do godziny 22:00! Potem trafią do Klubu.

Przez cały czas trwania Wyzwania, w Klubie czeka na Ciebie 20% rabat na 3 miesięczny abonement. Poniżej instrukcja.

Klub Joga Fusion - 20 % taniej

Klub Joga Fusion - to studio online, które prowadzę już prawie od 3 lat! To ponad 150 zajęć o różnym stopniu intensywności, czasie trwania, 'tematyce'. Zawsze funkcjonalnie! To także zajęcia z nowymi instruktorkami. Webinary, live'y i fajna społeczność :)

Z kodem: Moc - 3 miesięczny abonament 20% taniej.

- Kliknij tu:  https://klub.jogafusion.pl/kurs/405/klub  
- Kliknij: KUP TERAZ
- Zarejestruj się i zaloguj 
- W polu "Wprowadź kod rabatowy" wpisz: Moc
- Kliknij: Aplikuj kupon
- Kliknij: Zamawiam i płacę  

Kod ważny do 24 stycznia, do godziny 22:00.

Kup Klub

Członkowstwo w Klubie Joga fusion

Pomogę Ci utrzymać się w ruchu w zdrowy i bezpieczny sposób. W swoim rytmie i we własnym domu. Przypływ energii, lepszy kontakt ze swoim ciałem i oddechem, umiejętność relaksu – ćwicząc w Klubie poczujesz różnicę. Twoje ciało i umysł odnajdzie tu równowagę.

Tworzę funkcjonalne i powięziowe sesje z elementami jogi – dla zdrowego kręgosłupa, siły i swobody ruchu. Masz do wyboru ponad 150 zajęć, krótkich, długich, zróżniowanych tematycznie, dostosowanych do cyklu miesięcznego a nawet pory dnia :)

Raz w tygodniu otrzymasz e-mail z proponowanym rozkładem zajęć – to Cię zachęci do regularnej praktyki!

Zapraszam Cię do Klubu Joga fusion! 

Wykupując abonament otrzymujesz:
 • Dostęp do wszystkich płatnych KURSÓW WIDEO

  Także do nowo powstających!

 • Dostęp do specjalnych materiałów wideo

  Tylko dla Klubowiczów!

 • Nowe zajęcia

  1 – 4 nowe zajęcia w miesiącu.

 • Kontakt z nauczycielem - Anią Brzegową

  Konsultacje oraz sesje pytań i odpowiedzi. Poradnik.

 • Raz w tygodniu e-mail z proponowanym rozkładem zajęć

  Dostęp do panelu klubowego

 • E - book

  Praktyczny poradnik, który zawiera 10 przydatnych zestawów ćwiczeń dla początkujących

 • Możliwość współtworzenia klubowej społeczności

  I korzystanie ze wsparcia grupy!

 • Zniżki na wyjazdy

  I pierwszeństwo rezerwacji miejsc

Opinie Klubowiczów i Uczniów Ani Brzegowej


 • “Bardzo się cieszę ze Klub JF istnieje i że do niego należę. Taka forma mi odpowiada z kilku powodów. (…) Nauczyciel jest dla mnie bardzo ważny. Zarówno to w jaki sposób prowadzi zajęcia, jego fachowe umiejętności, wiedza, sposób jej przekazywania jak i jego osobowość. Uważam, że Ania jest świetnym fachowcem  – ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie. (…) Dzięki Klubowi JF nie tracę czasu na dojazdy do szkoły jogi. Joguję wtedy kiedy mi to czasowo odpowiada. Poza tym przedtem chodziłam na jogę 2-3 razy w tygodniu, teraz joguję  prawie codziennie. Najczęściej sama dobieram sobie czas i rodzaj sesji, ale czasem przez parę dni robię według harmonogramu.” Elżbieta W.

 • “To co proponuje Ania to nie tylko praca z ciałem. Odnajduję tu świetną relaksację, wyciszenie, odczucie bycia tu i teraz i wreszcie zrozumiałam, jak to jest gdy oddech przemasowuje narządy wewnętrzne. Nigdy wcześniej nie było mi dane tak namacalnie poczuć kawałeczki własnego ciała, no chyba że coś bolało ;) Ania daje bardzo dobre instrukcje, nadające szczególny sens danej pozycji (…) Nie jestem bardzo systematyczna, ale skoro od ponad roku uczestnictwa w Klubie nie przestaję stawać na macie, to jest to już dla mnie sukces, czyli wzrost samodyscypliny jak najbardziej na plus. (…) Lubię też niezależność i dopasowywać tematykę zajęć pod nastrój i potrzebę dnia. Lubię ćwiczyć z Anią, bo jest bardzo profesjonalna, mam do niej zaufanie. Tłumaczy bez zbędnej paplaniny i zawsze odpowiada na pytania, w razie wątpliwości. Do Klubu należę też dlatego, bo uważam, że taki wkład pracy powinien być wynagradzany.” Iza Ł.

 • “Cenię w Ani to, że przywołuje naszą świadomość do skupienia się na ciele, do szukania komfortu w pozycjach zamiast ich notorycznego pogłębiania. Doceniam też, że szuka równowagi między wzmacnianiem mięśni, pracę nad stabilizacją, a rozciąganiem. Tak się składa, że mam hipermobilne stawy więc z elastycznością i rozciąganiem nie mam kłopotów, ale już z siłą i wytrzymałością mięśni jest gorzej. Motywuje mnie, żeby nad tym pracować. Odkąd ćwiczę w Klubie zmniejszył się mój ból kręgosłupa. Jestem spokojniejsza i mniej napięta. Mobilizuję się do częstej praktyki (…) na razie nie przebrnęłam przez wszystkie filmy :) Korzystam głównie z proponowanej rozpiski. W zależności od czasu ćwiczę dłużej lub krócej i ciesze się, że mogę sama zdecydować. Zdarza się, że mam duże obciążenie pracą i wtedy preferuję krótsze.” Marta O.

 • “Ćwiczę z Anią od dwóch miesięcy, codziennie rano przed pracą.  Moje ciało robi się coraz bardziej elastyczne, młodsze. Mam po ćwiczeniach radosny nastrój i dużo energii przez cały dzień. Ostatnio korzystam z zestawów klubowych, wcześniej też starałam się zmieniać codziennie temat główny wybieranych ćwiczeń.  W ten sposób stopniowo uruchamiam całe ciało, czuję jak przesuwają się istniejące blokady, zwiększają zakresy ruchu. Nogi i ręce są coraz silniejsze, mogę wbiegać po schodach i z przyjemnością nosić coraz cięższego Wnuka. Mam całkiem inną sylwetkę – czuję, że chodzę wyprostowana, inny układ pleców, głowy…” Anetta P.

 • “Bardzo Ci dziękuję za zajęcia w klubie- program na cały tydzień bardzo mnie mobilizuje. Zwykle nie mam problemów z motywacja, ale choćby dziś – ciężki dzień w pracy plus ból głowy, pewnie powinnam po prostu nic nie robić. Ale oczekujący program w klubie mnie woła :) a ja doskonale wiem,że dużo lepiej się poczuję, jak trochę się poruszam na macie.” Ela M. 

 • “Raz w tygodniu chodzę na grupowe zajęcia jogi, z których w sumie jestem bardzo zadowolona. Ale bardzo trudno jest mi wyrobić się ze wszystkim na konkretną godzinę, dlatego wolę sama decydować, kiedy ćwiczę. Próbowałam ćwiczyć z różnymi osobami na YT, najpierw to był pilates, potem czasami joga, chodziłam jeszcze na basen, teraz już tylko joga. Nie lubię skakać, nie mogę wchodzić na bardzo wysokie tętno, bo mam arytmię serca, a zajęcia, które proponujesz, wydają mi się bardzo uniwersalne, nawet jeśli przez tydzień ciśniemy głównie ręce i barki. No i już żaden inny instruktor mi nie odpowiada :) (…)
  W Klubie podoba mi się wszystko – zajęcia tematyczne dla różnych części ciała, rozpiska na cały tydzień, możliwość ćwiczenia wszędzie i o każdej porze. Ważne jest dla mnie pewne uporządkowanie – wiem wtedy, że nie robię sobie krzywdy, porywając się na przypadkowo znalezione na YT ćwiczenia. Ewa N.

 • Może zacznę znajpierw od tego, że ćwiczę z Anią od stycznia (zaczęłam od filmików dostępnych na YT) i dopiero od niecałego miesiąca jestem w Klubie. Na początku ćwiczyłam też z innymi “topowymi” instruktorkami jogi/pilatesu, ale one miały ćwiczenia albo bardzo proste, albo “na pokaz”, których nie dawalam rady ćwiczyć – u Ani jestem w stanie wykonać wszystko, nawet jeśli nie idealnie i nie utrzymam trudniejszej pozycji za długo, to cieszy mnie, że jestem w stanie zrobić wszytsko. Podsumowując, lubię JF bo zawsze lubiłam pilates, jogę czy ćwiczenia w stylu zdrowy kręgosłup, TRX itd, podoba mi się, że Ani treningi są nie za łatwe ale i nie za ciężkie, poza tym dobrze wszystko tłumaczy i mam wrażenie, że technicznie dobrze wszytsko ogarniam. (…) Zaczęłam ćwiczyć (teraz, bo kiedyś dość regularnie chodziłam na zajęcia fitness, biegałam czy jeżdziłam na rowerze – ale potem pojawiły sie dzieci i wiadomo jak jest…), bo bolał mnie dość mocno kręgosłup od noszenia mojego roczniaka, no i garbiłam się – a po tych 3 miesiacach ćwiczeń kręgosłup nie boli, garbienie mniejsze, czuję też mięśnie i większą siłę – poza tym chyba zeszczuplały mi nogi, a właściwie to mam z ciała mniejszą “galaretkę” ;) (…)
  Mieszkam teraz na wsi, do fitness klubów mam daleko, zresztą przy dzieciach nie bardzo mam jak na zorganizowane zajęcia jeżdzić, a tutaj nieważne czy dzieci zasną godzinę wcześniej czy póżniej – mogę ćwiczyć kiedy mi pasuje ;)  poza tym w najbliższym fitnessklubie zajęcia na które chciałabym chodzić są raz w tygodniu, to trochę mało …” Marzena L. 

 • Mam różne dolegliwości w szczególności ból barków i staram się dopasować zajęcia zależności od stanu fizycznego tego dnia. Jestem bardzo zadowolona z różnorodności zajęć i czuję poprawe zdrowia.
  Dużo podróżuje więc możliwość ćwiczenie sama w domu dla mnie jest idealny sposób, zwłaszcza że  już ćwiczę jogę 20 lat! Więc Joga Fusion dla mnie jest idealna!” Slivana K. 

 • “Zajęcia z Anią cenię najbardziej za: spokój, wyzbycie się napięć z ciała.  Nie boli kręgosłup i nogi mi nie drętwieją jak za długo siedzę, mam więcej energii i chęci do życia.Wolę krótsze sesje, bo jestem leniuszkiem, ale za to codziennie. Nie lubię grupowych, bo się wstydzę, nie lubię marnować czasu na dojazdy, nie lubię też dopasowywać się do grafiku w studiach, sama wybieram pory ćwiczeń. Lubię ćwiczyć z Anią, gdyż trafia do mnie jej sposób prowadzenia praktyki, wszystko dokładnie tłumaczy. Sama joga mnie nudzi, a w połączeniu z ćwiczeniami powięziowo-nawilżającymi jest super i jest dla mnie łatwiej i cały czas jestem w formie. Mega podoba mi się ta zmiana z czystej jogi na dodanie slings myofascial training, bo jest dla mnie mniej wyczerpująco, mniej męcząco.” Magda J.

 • Joga z Anią pozwoliła mi poznać moje ciało. Wiem jak mam ustawioną miednicę, jak ważna jest stabilizacja i mobilizacja, wczesniej nie byłam tego świadoma. Pomimo intensywnego uprawiania sportu niektóre moje partie mięśniowe były naprawdę bardzo słabe (…) Ciało stało się funkcjonalną całością, jedno wpływa na drugie. Kiedyś robiłam wszelkie pozycje, ale źle, teraz mam mniejszy zakres ale lepsze ustawienie. Jestem bardziej sprawna, wytrzymała, bólu w zasadzie nie odczuwam. Oddycham pełniej. Ćwiczę z Anią codziennie. Preferuję długie sesje. Czasem łączę niektóre ze sobą. W pracy zdarza mi się robić mini sesje. Po intensywnych treningach rowerowych czy biegowych bardzo potrzebuje sesji regenerujących, a moje zmęczone nogi i biodra są Ani wdzięczne.Katarzyna R. 

 • Ewa Dobek o zajęciach z Anią napisała tutaj :)

 • Agnieszka  Life Managerka o zajęciach z Anią napisała tutaj :)

 • “Bardzo zależy mi na zajęciach z Anią – uważam ją za najlepszą instruktorkę. Nie lubię słodzić za bardzo ale o Ani i jej zaangażowaniu można tylko same słodkości wypisywać. Jako “stary” belfer wiem jak trudno jest dotrzeć do słuchacza, zwłaszcza internetowego – a więc anonimowego, a Ania robi to w sposób znakomicie zrozumiały dla każdego matołka jogowego.” Robert Radecki

 • “Ćwiczę z Anią niemal codziennie od roku. Uratowało mnie to przed skutkami menopauzy. Czuję się sprężyście i młodo. Próbowałam ćwiczenia z innymi dziewczynami i Portalem Yogi – jednak Ania jest jedyna i wyjątkowa. Ten spokój z jakim ćwiczy, nie zapomina o wyznaczaniu oddechu, urozmaica i grupuje ćwiczenia. Cudownie… ” Mariola Brankiewicz

 • “Ania Brzegowa uczy bycia wyrozumiałym dla niedoskonałości, które każdy z nas w sobie posiada. Pokazuje, że musimy patrzeć na to, że jesteśmy indywidualnościami. Że możemy szukać rozwiązań dobrych tylko dla nas samych. Że niczego nie musimy robić na siłę, ba, nie możemy, bo to może skończyć się kontuzją. Ania pokazuje, że połączenie z jogą tego wszystkiego, o czym pisze na swoim blogu, czyli fuzji, składa się na fajną całość.” Anna Ząb

 • Z całego serca dziękuję Ani za kurs Kobieca Moc. Przygotowane sesje są rewelacyjne. Zachwyciło mnie też rozpisanie na samym dole poszczególnych sesji na konkretne potrzeby jak też na fazy cyklu, genialne! 
  A sam “hormonalnik 2” – automasaż z piłką sensoryczną- coś rewelacyjnego! Nigdy dotąd w taki sposób nie ćwiczyłam, okazało się że moje ciało było po tej sesji w mega zachwycie, zwłaszcza miednica. 
  Jestem niesamowicie wdzięczna i chcę wyrazić swoje uznanie dla Twojego programu nauczania, bo joga fusion to naprawdę jedyna w swoim rodzaju perełka. Dziękuję!” Katarzyna Rowgało

 • “Aniu, dzięki Tobie już trzeci miesiąc ćwiczę regularnie. Mam duuuużo więcej energii, optymizmu, a co dla mnie najważniejsze w tej chwili, bo akurat uczę się nowego języka, szybciej przyswajam wiedzę.  Moja decyzja o zapisaniu się do Klubu to jedna z najlepszych w moim życiu. Bardzo dziękuję za Twoje 100% zaangażowanie.” Małgorzata Wróbel

 • “Joga z Anią to odkrycie roku. Jej spokój, czułość w wyrażaniu się, uważność ośmiela mnie leniwca i zachęca do ćwiczeń codziennie, do słuchania ciała, oddechu. Joga prowadzi mnie do zdrowego jedzenia z sensem do budowania relacji dobrych i ciepłych, do pięknego życia pełną piersią. Cieszę się, że z Wami jestem bo mieszkam na wsi i ćwiczę sama z Anią i Wami na tablecie.” Magdalena Leo-Wojdyna

Dołącz do Klubu

– Kliknij tu:  https://klub.jogafusion.pl/kurs/405/klub  
– Kliknij: KUP TERAZ
– Zarejestruj się i zaloguj jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś
– W polu “Wprowadź kod rabatowy” wpisz: Moc
– Kliknij: Aplikuj kupon
– Kliknij: Zamawiam i płacę

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania zwiazane z członkostwem w Klubie Joga fusion!

Zniżka na wyjazdy

Będąc członkiem Klubu masz zniżkę na wszystkie prowadzone przeze mnie warsztaty i wyjazdy! Zapraszam do osobistego spotkania na macie i poza ☺️