Joga Fusion i doświadczenia kulinarne we Włoszech, Lubriano 8 - 15 października

Jeśli na myśl o podróży do Włoch od razu Ci ciepło na sercu to jest to wyjazd dla Ciebie 😊. Zapraszam wraz z Agnieszką Koper na prawdziwe włoskie wakacje, w których połączymy dobry ruch ze smakami Włoch.
Nasze warsztaty odbędą się w uroczym, nie zdeptanym przez masową turystykę zakątku Włoch - okolicach Lubriano, Civita di Bagnoregio oraz Orvieto. Podczas podróży zatopimy się we włoską autentyczną rzeczywistość a codzienne zajęcia ruchowe na dobry początek dnia połączymy z poznawaniem kultury kulinarnej Włoch poprzez doświadczanie i emocje.
Będziemy razem eksperymentować, gotować, odpoczywać oraz eksplorować nowe miejsca. A wszystko to przy wspólnym niespiesznym biesiadowaniu oraz spokojnej praktyce ruchowej.


Ceny
Koszt i rezerwacja

EARLY BIRD do 20 sierpnia!
Zapisy

miejsce i Wyżywienie

Settimo cielo Locanda*  w Lubriano 

Willa z basenem,  którą mamy do dyspozycji znajduje się na wsi nieopodal Civita di Bagnoregio i Lubriano. Otoczona jest gajem oliwnym, licznymi ścieżkami do spacerowania, gdzie każdy znajdzie czas na odpoczynek w ciszy i spokoju. Do dyspozycji pokoje 2 i 1 osobowe. Kameralna grupa do 12 osób.

 • 130 km od Rzymu
 • basen
 • pokoje 2 i 1 osobowe
 • 2 posiłki dziennie:  śniadania i kolacje (na miejscu lub w winnicy/restauracji)

  *Settimo Cielo Locanda  - w tłumaczeniu na polski settimo cielo to siódme niebo

  Picking

  Zajęcia Joga Fusion

  Codzienna poranna praktyka dobrego ruchu - łącząca elementy jogi, treningu powięziowego i automasażu.
  Zapraszam na holistyczne i tematyczne zajęcia, które poprawią krążenie i ożywią całe ciało.
  W każdy poranek zanim oddamy się włoskiemu "dolce vita" najpierw będziemy ćwiczyć uważność ciała w ruchu i kontakt z oddechem, aby dobrze zacząć dzień.

  Design

  Agnieszka Koper - prowadzi warsztaty analizy sensorycznej oliwy z oliwek, warsztaty kulinarne i food tour po wybranych regionach kraju.

  Agnieszka Koper - poprowadzi warsztaty analizy sensorycznej oliwy z oliwek, warsztaty kulinarne i food tour po wybranych regionach kraju. 
  Aga specjalnie dla nas zaprojektowała indywidualne warsztaty, podczas których wprowadzi nas w świat włoskiej kultury poprzez kulinaria.  Będziemy doświadczać i uczestniczyć w autentycznej włoskiej gościnności i serdeczności, razem gotować, dobierać oliwę i wina do poszczególnych potraw i wspólnie biesiadować. Zaprowadzi nas także na swoje szlaki kulinarne wśród gajów oliwnych, winnic oraz pozna z rzemieślnikami włoskich produktów. Aga mieszka we Włoszech od ponad 20 lat, zajmuje się badaniem jakości oliwy z oliwek, historią kuchni włoskiej oraz trendami gastronomicznymi. Koniecznie zajrzyj do jej bloga o życiu we Włoszech: https://everydayinitaly.com/ 

  Picking

  Program

  ·  dobry ruch - codzienna poranna praktyka, łącząca elementy jogi, treningu powięziowego i automasażu 

  · dwa warsztaty kuchni włoskiej (wspólnie przygotujemy typowe sezonowe dania kuchni włoskiej, a potem je zjemy oczywiście :))

  · warsztaty analizy sensorycznej oliwy z oliwek  (nauczymy się jak smakować i oceniać oliwę, jak przebiega proces produkcji, na co zwracać uwagę przy zakupie,  jak przechowywać oraz jak komponować posiłki z różnymi rodzajami oliwy z oliwek).

  · zwiedzanie winnicy i degustacja wina

  · zbieranie trufli lub oliwek (w zależności od pogody)

  · zwiedzanie Orvieto i Civita di Bagnoregio


  Koszt

  • pobyt 7 dni w Settimo Cielo Locanda
  • wyżywienie 2 posiłki dziennie
  • 6 porannych zajęć ruchowych Joga Fusion
  • wizyta w tłoczarni oliwy (lub trufle)
  • warsztaty sensoryczne oliwy
  • dwa warsztaty kulinarne
  • wizyta w winnicy z degustacją
  • organizacja zwiedzania wg programu.
  • Early Bird: 790 Euro przy rezerwacji do 20 sierpnia
  • Dla Klubowiczek JF: 790 Euro
  • Dopłata do pokoju 1-osobowego: 70 euro (w miarę wolnych miejsc)
  • Dojazd we własnym zakresie. Najbliższe lotnisko – Rzym
  • Dla chętnych pomoc w organizacji transportu z lotniska do miejsca docelowego.

  Uwaga:
  Uczestnicy pokrywają koszt dojazdu, ubezpieczenia, pozostałe koszty transportu na miejscu jak: dojazd z lotniska i pozostałe dojazdy w czasie pobytu, ewentualne bilety wstępu, wydatki własne, dopłaty do pokoju jednoosobowego, atrakcje nieujęte w planie.

  Dla chętnych zorganizujemy transfer z lotniska do miejsca docelowego (koszt uzależniony jest od ilości osób). Istnieje również możliwość dojazdu transportem publicznym (autobus z lotniska do Rzymu, pociąg do Orvieto, autobus do Lubriano). Dobrym pomysłem jest przyjazd do Rzymu dzień lub parę dni wcześniej 🙂

  Rezerwuję

  Rezerwując akceptujesz Regulamin.

  850

                    rezerwacja


  Zgłoszenie mailem: ania.brzegowa@jogafusion.pl

  Wpłata rezerwacyjna: 300 Euro 

  Rezerwacja oznacza akceptację Regulaminu