Wzmacniacz

Poprawiamy krążenie i przepływ limfy w ćwiczeniach bardziej rozgrzewających i dodających energii. Pracujemy z automasażem i stymulacją powięziową dla lepszego nawilżenia i oczyszczenia. Dla zrównoważenia wysiłku serwujemy sesje regenerujące i odpuszczające. We własnym rytmie regularnie, dla wzmocnienia naturalnych sił organizmu.

#1 – poprawa krążenia – 35 miut


Sesja ogólnie rozgrzewająca stawy i poprawiająca krążenie, na lepszy początek dnia lub miłe jego zakończenie!


#2 – Pobudzenie energii centrum ciała – 40 minut


Ciepło w brzuchu, z pomocą świadomego oddechu i ruchu. Trochę dynamicznego wydechu i trochę pozycji okrętu i od razu poziom energii rośnie.

Dla Klubowiczów

Zaloguj | Dołącz

#3 – Łagodna sesja powięziowa – 35 minut


Łagodna sesjaz ćwiczeniami powięziowymi i funkcjonalnymi, które uwolnią napięcie i poprawią swobodę ruchu dla całego ciała.

Dla Klubowiczów

Zaloguj | Dołącz

#4 Energia wojownika – 40 minut


Ożywiająca i rozgrzewająca sesję z “wojownikami”. Coś dobrego dla nóg i bioder, aby sprężyście niosły Cię przez życie :)

Dla Klubowiczów

Zaloguj | Dołącz

#5 Sesja dla obręczy barkowej – 45 minut


Płyń i leć, czyli sesja dla klatki piersiowej, rąk i barków. Poszukiwanie zarówno siły jak i swobody ruchu, czyli bardzo funkcjonalne i potrzebne ćwiczenia w dobie siedzenia przy biurkach i telefonach.

Dla Klubowiczów

Zaloguj | Dołącz

#6 Odpuszczenie i regeneracja – 55 minut


Łagodnie i spokojnie :) Delikatne uwolnienie napięcia, trochę automasażu i parę pozycji z głową w dół dla głębszej regeneracji. Dobrego odpoczynku!

Dla Klubowiczów

Zaloguj | Dołącz

#7 – Całościowo wzmacniająco – 70 minut


Różne elementy połączone w jedną wielowymiarową i synergiczną sesję ruchową, która będzie rozwijać Twoją równowagę, siłę i swobodę ruchu.  Dbając o siebie używaj pomocy przyrządów, gdy czujesz taka potrzebę i nie forsuj swojego ciała do pozycji, a raczej szukaj optymalnego ustawienia dla siebie.

Dla Klubowiczów

Zaloguj | Dołącz