Warsztaty jogi fusion w Krakowie: marzec – maj 2019


(fot. Magda Woch)

Zapraszam serdecznie na wiosenne warsztaty w Krakowie. Proponuję kilka tematów, które uważam za podstawowe, aby pełniej zrozumieć ciało w ruchu i pozwolić sobie wyjść z własnych ruchowych schematów. A przede wszystkim zapraszam na praktykę głębszego doświadczania swojego ciała – jako całościowy proces o wielowymiarowym charakterze. 
Po każdej sesji proponuję też krótkie spotkanie podsumowujące i mały poczęstunek 🥨
 Zapraszam osoby z podstawową znajomością pozycji jogi, niezależnie od preferowanego stylu jogi i stopnia “zawansowania” 🤸
 Placeholder

Oddychające centrum –
powięź, oddech i ruch

Praca z naszym wnętrzem to w dużej mierze praca z oddechem. Głębokie struktury dają nam wewnętrzne wsparcie i poczucie przestrzeni. Jednak czasem zbyt przytłoczone powierzchownym napięciem nie działają optymalnie, a to wpływa na całą postawę i swobodę ruchu. Podczas warsztatów będziemy eksplorować te wzajemne zależności i doświadczać czucia głębokiego. Wykorzystamy sekwencje ruchu, praktykę sensoryczną i praktykę oddechową.

Sprężystość powięziowa – elastyczność ciała i umysłu

Płynność ruchu jest związana z płynnością w naszej tkance powięziowej, jej zdolnością do adaptacji, ślizgu i elastyczności. Chociaż każdy ruch ma charakter mięśniowo – powięziowy możemy wpłynąć na zmiany w tkance łącznej poprzez dobranie odpowiedniego rytmu i technik pracy z ciałem. Zapraszam na warsztaty na których w synergii ruchu będziemy pracować nad płynnością i elastycznością korzystając z różnorodnych technik powięziowych.


Placeholder
Placeholder

Równowaga i koordynacja
ćwicz ciało i mózg

Nie bez powodu wśród pozycji jogi znajduje się wiele pozycji równoważnych – proces balansowania uczy nas bardzo wiele. Poprzez różnorodną stymulację ciała w procesie łapania równowagi ćwiczymy dynamiczną stabilność, wzmacniamy się, poprawiamy koordynację ruchową i jednocześnie trenujemy swój mózg. Zapraszam na warsztaty, które staną się ruchową “krzyżówką” i zabawą ,która będzie pogłębiać propriocepcję i interocepcję.
<br>

Zarezerwuj miejsce już dziś


Prosimy o rezerwację mailowo: ania.brzegowa@jogafusion.pl

Potwierdzenie rezerwacji poprzez wpłatę pełnej kwoty na  konto (w tytule data warsztatu):   
mBank 59 114020040000310238296533

Ilość miejsc ograniczona!

Jeśli weźmiesz udział we wszystkich trzech warsztatach, mam dla Ciebie prezent – wybrany KURS WIDEO – gratis.