Rozrusznik II

„Rozrusznik II” to 12 filmów instruktażowych, 715 minut na macie – kontynuacja kursu Rozrusznik I. Różnorodna tematyka, bardziej rozbudowane sesje, intensywniejsze i dłuższe. Dla pogłębienia Twojej praktyki i jeszcze lepszego samopoczucia. 

BAZA  to pełen kurs – 12 zajęć, które krok po kroku pozwolą Ci rozwinąć siłę i równowagę. Zajęcia trwają średnio 60 minut. Każdy film zawiera również praktyczne porady dotyczące wykonywanych ćwiczeń. Możesz przeplatać lekcje z zajęciami z Rozrusznika I, aby zachować różnorodność oraz zmieniać intensywność, zatem masz więcej sesji do wyboru. Znajdziesz tutaj przejścia o nieco intensywniejszym rytmie, trochę pozycji równoważnych, odwróconych. To wszystko, aby podnosić stopniowo swoją wytrzymałość i koordynację, wydolność oddechową i świadomości ciała. 


Tematyka zajęć:

 • Ramiona i obręcz barkowa
 • Siła centrum
 • Siła i stabilność na nogach
 • Sprężyste boki ciała
 • Centrum flow
 • Sprężyste i stabilne biodra
 • Otwarcie przodu ciała
 • Mobilność i rozluźnienie w biodrach
 • Swoboda obręczy barkowej
 • Totalny relaks
 • Czas na oddech
 • Sesja pozycji odwróconych (dwa warianty)

Opcja SUPER to najczęściej wybierany pakiet. Otrzymujesz wszystkie filmy wymienione w pakiecie BAZA plus tym razem krótką sesję Powitania księżyca – łagodna vinyasa pozwalająca odnaleźć kontakt z oddechem i uwolnić nieco napięcia z bioder i pleców. Największym atutem tej opcji jest możliwość indywidualnej konsultacji lub lekcji przez Skype, w trakcie której możesz rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące praktyki. Ania pomoże ustalić kolejność zajęć zgodnie z Twoimi potrzebami.


Opcja PREMIUM to wszystkie filmy wymienione w pakiecie BAZA plus krótka sesja Powitania księżyca – łagodna vinyasa pozwalająca odnaleźć kontakt z oddechem i uwolnić nieco napięcia z bioder i pleców. Co najważniejsze masz do wykorzystania aż trzy 60 minutowe lekcje przez Skype. To wyjątkowa forma kontaktu z nauczycielem. Przekonasz się, że bariera ‚sprzętowa’ zniknie po kilku minutach a te indywidualne zajęcia pozwolą Ci nie tylko ukierunkować praktykę na Twoje potrzeby, ale też nadać jej systematyczność. A niespodziankę – piankową kostkę do jogi przydatną podczas ćwiczeń wyślemy Ci pocztą.

wybierz opcję i zacznij ćwiczyć

Baza podstawowy

zł77

jednorazowo
 • 12 filmów wideo

Premium ilość ograniczona

zł197

jednorazowo
 • 12 filmów wideo
 • 180 minut! konsultacji/lekcji
  przez skype
 • powitanie księżyca
 • kostka do jogi

</form >

Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z zakupem!

 

Opinie uczestników kursu

Rozrusznik jest super. Przecwiczylam wszystkie filmiki nie raz. Przede wszystkim jest wszechstronny. Uczy krok po kroku jak pracować ze swoim ciałem. Dla mnie sesje są za krótkie, więc łącze ze sobą najczęściej dwie. W zasadzie to ćwicząc z Ania zrozumiałam na czym polega praca głębokich mięśni brzucha, dla mnie to jest ważne z uwagi na wadę postawy. Do tego biegam, a joga z Anią doskonale uzupełnia tą aktywność. Rozciąga, wzmacnia. W Rozruszniku podobają mi się bardzo sesje dedykowane nogom, miednicy. Ostatnio zmagałam się z małą kontuzją i właśnie dzięki Ani doprowadziłam się do porządku :). Ja się cieszę,że mogę ćwiczyć w domu-wtedy kiedy mam czas. Ania jest bardzo uważna, wspaniale tłumaczy ustawienia w pozycji. Cieszę się, że będą dalsze Rozruszniki.
Sesje jogi z Anią są bardzo dobrze przemyślane i przygotowane a ciepły stonowany głos utrzymuje jogowy klimat. Osobiście zaakceptowałam świeże / inne podejście do tzw jogi  klasycznej. Nie umiem powiedzieć na ile te kursy są pomocne dla osób praktykujących na macie w domu…Jestem instruktorką jogi, nagrania  Ani  inspirują mnie do przygotowania moich zajęć. W przyszłości chciałabym wziąć udział w warsztatach z Anią.
„Polecam Wam kogoś, kto poprowadzi Was przez to za rękę. Bardzo się ucieszyłam, kiedy jedna z moich ulubionych youtubowych joginek przygotowała kurs nastawiony na pracę z kobiecym układem hormonalnym. Dzięki uprzejmości Ani Brzegowej niezobowiązująco przetestowałam ten kurs, aby wyrobić sobie opinię na jego temat i teraz z czystym sumieniem mogę go Wam polecić. Robię to też z wdzięczności za to, co Ania robi na YouTube i za te wszystkie godziny, które spędziłam z nią na macie.

Kurs „Kobieca moc” jest nastawiony na pracę z mięśniami dnia miednicy i ogólnie z kobiecym ciałem, w zgodzie z jego miesięcznym cyklem. Znajdziecie w nim 10 filmików z różnymi sekwencjami (w większości są one bardzo spokojne, rozluźniające, ale jest też coś wzmacniającego, energetyzującego i są oczywiście pozycje odwrócone w wersji dla początkujących).”
http://lifemanagerka.pl/2017/07/joga-hormonalna-czyli-joga-wplywa-cykl-miesieczny/

Kurs jest super. Nic ująć, nic dodać. Jeszcze całego nie przerobiłama już czekam z niecierpliwością na kolejne kursy! Może któryś mógłby być poświęcony podstawom pramajamy.
Jestem bardzo zadowlona z jogi z Anią. Poleciłam już kurs znajomym.
Kurs rozrusznik pomógł mi w powrocie do formy po zimie i zabiegu artroskopii. Niektóre zajęcia nie są proste – a to 4 rok regularnej praktyki Napiszę tak – każde ćwiczenia z Anią powodują chęć na więcej. Sesja „Oddech jest szefem” to okiełznanie rozbieganych myśli.
Pozdrawiam i czekam na więcej
Podoba mi się nieśpieszne budowanie sprawności. Kolejność poszczególnych spotkań zapewne nie jest przypadkowa, praktykujący stopniowo się rozwija, bezzakwasowo Bardzo odpowiada mi intensywność zajęć, czyli  spokój, troskliwe podejście do naszego ciała-  króciutkie rozluźnienie dokładnie wtedy kiedy tego potrzebuję. Ania bardzo dobrze wyjaśnia istotę każdej asany, przypomina w trakcie np. o szerokich barkach. Uważam, że nawet osoba początkująca, skupiona na tym co robi, wykona wszystko porawnie. Ja podpieram się jeszcze lustrem – z deską nigdy nie wiadomo czy aby prosta.
Zwykle zaczynam ćwiczyć ok. 19-tej. Po całym intensywnym dniu fajnie jest  usłyszeć kojący głos Ani.