kursy wideo

Ania uczy jogi już ponad 20 lat. Wypracowała swój styl prowadzenia zajęć, który doczekał się wielu fanów i wielu słów uznania także na kanale You Tube, na którym Ania dzieli się wiedzą za darmo już od kilku lat.
Kursy proponowane na tej stronie są przygotowane ze szczególną starannością, stanowią przemyślaną całość. Nie musisz się zastanawiać jaką sekwencję wybrać dziś, jesteś prowadzony krok po kroku, a po zakończeniu kursu możesz ocenić efekty swojej pracy. Zachęcamy do wyboru opcji z opieką nauczyciela on-line. To wyjątkowa forma kontaktu, pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i ukierunkować praktykę zgodnie z Twoimi potrzebami. Wybierz tylko dogodny dla siebie czas i miejsce.
Kurs jest dostępny na specjalnym panelu.
Rozrusznik I

Ten kurs pomoże Ci się rozruszać. Nieważne czy chcesz wrócić do ćwiczeń po kontuzji, ciąży, śnie zimowym, czy może chcesz zacząć przygodę z jogą, czy po prostu poczuć się lepiej w swoim ciele. Przemyślane sekwencje krok
po kroku pozwolą Ci rozwinąć stabilność, siłę
i elastyczność, nauczą relaksu.


13 filmów

3 opcje do wyboru

dowiedz się więcej

kobieca moc

W tym kobiecym kursie każda z nas, w różnych fazach cyklu  i w różnych fazach życia odnajdzie coś w sam raz “na dziś”. Dzięki praktyce jogi, głębszej świadomości ciała, możemy wspomóc proces regulacji układu hormonalnego
i odpornościowego. Wraz z programem otrzymacie też propozycje wykorzystywania tych sesji, aby łatwiej było je wprowadzić do regularnego użycia.

11 filmów

3 opcje do wyboru

dowiedz się więcej

Rozrusznik II

Ten kurs to kontynuacja Rozrusznika I. Wyzwanie, czyli tzw. wyjście ze strefy komfortu, które wzmoże Twoją czujność. Odpowiednie sekwencje zajęć podsycą nieco ogień praktyki. Czasem niewielka zmiana jest potrzebna,
aby znaleźć w sobie nowe pokłady możliwości. Z radością
w tym potowarzyszę 🙂


13 filmów

3 opcje do wyboru

dowiedz się więcej

Dobrostan Kręgosłupa

Zadbaj o swój kręgosłup. Proste ćwiczenia, które pomogą Ci wzmocnić i ustabilizować kręgosłup, poprawić jego mobilność. Odcinek po odcinku, kręg po kręgu poczujesz różnicę w całym ciele. Ten kurs przyda Ci się zwłaszcza, jeśli prowadzisz siedzący tryb życia lub jeśli skarżysz się na dolegliwości bólowe w którejkolwiek części kręgosłupa.

7 filmów

3 opcje do wyboru

dowiedz się więcej
 

Opinie uczestników kursów

Rozrusznik jest super. Przećwiczylam wszystkie filmiki nie raz. Przede wszystkim jest wszechstronny. Uczy krok po kroku jak pracować ze swoim ciałem. Dla mnie sesje są za krótkie, więc łączę ze sobą najczęściej dwie. W zasadzie to ćwicząc z Ania zrozumiałam na czym polega praca głębokich mięśni brzucha, dla mnie to jest ważne z uwagi na wadę postawy. Do tego biegam, a joga z Anią doskonale uzupełnia tą aktywność. Rozciąga, wzmacnia. W Rozruszniku podobają mi się bardzo sesje dedykowane nogom, miednicy. Ostatnio zmagałam się z małą kontuzją i właśnie dzięki Ani doprowadziłam się do porządku :). Ja się cieszę,że mogę ćwiczyć w domu-wtedy kiedy mam czas. Ania jest bardzo uważna, wspaniale tłumaczy ustawienia w pozycji. Cieszę się, że będą dalsze Rozruszniki.
Kurs rozrusznik pomógł mi w powrocie do formy po zimie i zabiegu artroskopii. Niektóre zajęcia nie są proste – a to 4 rok regularnej praktyki Napiszę tak – każde ćwiczenia z Anią powodują chęć na więcej. Sesja „Oddech jest szefem” to okiełznanie rozbieganych myśli.
Pozdrawiam i czekam na więcej.

💗 Z całego serca dziękuję Ani za kurs Kobieca Moc. Przygotowane sesje są rewelacyjne. Zachwyciło mnie też rozpisanie na samym dole poszczególnych sesji na konkretne potrzeby jak też na fazy cyklu, genialne! 
A sam „hormonalnik 2” – automasaż z piłką sensoryczną- coś rewelacyjnego! Nigdy dotąd w taki sposób nie ćwiczyłam, okazało się że moje ciało było po tej sesji w mega zachwycie, zwłaszcza miednica. 
Jestem niesamowicie wdzięczna i chcę wyrazić swoje uznanie dla Twojego programu nauczania, bo joga fusion to naprawdę jedyna w swoim rodzaju perełka  Dziękuję!

Kurs jest super. Nic ująć, nic dodać. Jeszcze całego nie przerobiłam a już czekam z niecierpliwością na kolejne kursy! Może któryś mógłby być poświęcony podstawom pramajamy. Jestem bardzo zadowlona z jogi z Anią. Poleciłam już kurs znajomym.

Sesje jogi z Anią są bardzo dobrze przemyślane i przygotowane a ciepły stonowany głos utrzymuje jogowy klimat. Osobiście zaakceptowałam świeże / inne podejście do tzw jogi klasycznej. Nie umiem powiedzieć na ile te kursy są pomocne dla osób praktykujących na macie w domu…Jestem instruktorką jogi, nagrania Ani inspirują mnie do przygotowania moich zajęć. W przyszłości chciałabym wziąć udział w warsztatach z Anią.
Podoba mi się nieśpieszne budowanie sprawności. Kolejność poszczególnych spotkań zapewne nie jest przypadkowa, praktykujący stopniowo się rozwija, bezzakwasowo Bardzo odpowiada mi intensywność zajęć, czyli spokój, troskliwe podejście do naszego ciała- króciutkie rozluźnienie dokładnie wtedy kiedy tego potrzebuję. Ania bardzo dobrze wyjaśnia istotę każdej asany, przypomina w trakcie np. o szerokich barkach. Uważam, że nawet osoba początkująca, skupiona na tym co robi, wykona wszystko poprawnie. Ja podpieram się jeszcze lustrem – z deską nigdy nie wiadomo czy aby prosta.
Zwykle zaczynam ćwiczyć ok. 19-tej. Po całym intensywnym dniu fajnie jest usłyszeć kojący głos Ani.
„Polecam Wam kogoś, kto poprowadzi Was przez to za rękę. Bardzo się ucieszyłam, kiedy jedna z moich ulubionych youtubowych joginek przygotowała kurs nastawiony na pracę z kobiecym układem hormonalnym. Dzięki uprzejmości Ani Brzegowej niezobowiązująco przetestowałam ten kurs, aby wyrobić sobie opinię na jego temat i teraz z czystym sumieniem mogę go Wam polecić. Robię to też z wdzięczności za to, co Ania robi na YouTube i za te wszystkie godziny, które spędziłam z nią na macie.

Kurs „Kobieca moc” jest nastawiony na pracę z mięśniami dnia miednicy i ogólnie z kobiecym ciałem, w zgodzie z jego miesięcznym cyklem. Znajdziecie w nim 10 filmików z różnymi sekwencjami (w większości są one bardzo spokojne, rozluźniające, ale jest też coś wzmacniającego, energetyzującego i są oczywiście pozycje odwrócone w wersji dla początkujących).”
http://lifemanagerka.pl/2017/07/joga-hormonalna-czyli-joga-wplywa-cykl-miesieczny/