Joga fusion – KLUB

Członkowstwo w Klubie Joga fusion

Klub jogafusion to miejsce, gdzie możesz ćwiczyć jogę w domu pod okiem wyjątkowego nauczyciela – Ani Brzegowej.
To miejsce, gdzie poza regularnymi zajęciami na żywo on-line, masz dostęp do bogatej biblioteki materiałów wysokiej jakości.
Jeśli doświadczenie wspólnej praktyki pomaga Ci w utrzymaniu dyscypliny i daje poprawę samopoczucia – dołącz do Klubu i współtwórz jego społeczność.

Jeśli uznajesz nasze materiały za wartościowe i doceniasz pracę, którą wkładamy w ich tworzenie, z tym większym entuzjazmem będziemy podążać, wsłuchiwać się w Twoje potrzeby i tworzyć kolejne wartościowe sesje i inspirujące teksty.

Zapraszam Cię do Klubu Joga fusion! 

Wykupując abonament otrzymujesz:
 • Dostęp do wszystkich płatnych KURSÓW WIDEO

  Także do nowo powstających!

 • Dostęp do specjalnych materiałów wideo

  Tylko dla Klubowiczów!

 • Zajęcia na żywo

  2 razy w tygodniu – w specjalnej zamkniętej grupie FB

 • Kontakt z nauczycielem - Anią Brzegową

  Konsultacje oraz sesje pytań i odpowiedzi

 • Raz w tygodniu e-mail z proponowanym rozkładem zajęć

  Dostęp do panelu klubowego

 • Możliwość współtworzenia klubowej społeczności

  I korzystanie ze wsparcia grupy!

 • Zniżki na wyjazdy

  I pierwszeństwo rezerwacji miejsc

 • E - book

  Praktyczny poradnik, który zawiera 10 przydatnych zestawów ćwiczeń dla początkujących

Kilka opinii o zajęciach
z Anią Brzegową 😊

Bardzo zależy mi na zajęciach z Anią – uważam ją za najlepszą instruktorkę. Nie lubię słodzić za bardzo ale o Ani i jej zaangażowaniu można tylko same słodkości wypisywać. Jako „stary” belfer wiem jak trudno jest dotrzeć do słuchacza, zwłaszcza internetowego – a więc anonimowego, a Ania robi to w sposób znakomicie zrozumiały dla każdego matołka jogowego.

Ćwiczę z Anią niemal codziennie od roku. Uratowało mnie to przed skutkami menopauzy. Czuję się sprężyście i młodo. Próbowałam ćwiczenia z innymi dziewczynami i Portalem Yogi – jednak Ania jest jedyna i wyjątkowa. Ten spokój z jakim ćwiczy, nie zapomina o wyznaczaniu oddechu, urozmaica i grupuje ćwiczenia. Cudownie…

Ania Brzegowa uczy bycia wyrozumiałym dla niedoskonałości, które każdy z nas w sobie posiada. Pokazuje, że musimy patrzeć na to, że jesteśmy indywidualnościami. Że możemy szukać rozwiązań dobrych tylko dla nas samych. Że niczego nie musimy robić na siłę, ba, nie możemy, bo to może skończyć się kontuzją. Ania pokazuje, że połączenie z jogą tego wszystkiego, o czym pisze na swoim blogu, czyli fuzji, składa się na fajną całość.

Ania Brzegowa – bardzo uważny nauczyciel. Udziela czytelnych instrukcji wraz z wejściem w kolejną asanę. Podaje różne warianty, co istotne dla różnych poziomów zaawansowania. 

💗 Z całego serca dziękuję Ani za kurs Kobieca Moc. Przygotowane sesje są rewelacyjne. Zachwyciło mnie też rozpisanie na samym dole poszczególnych sesji na konkretne potrzeby jak też na fazy cyklu, genialne! 
A sam „hormonalnik 2” – automasaż z piłką sensoryczną- coś rewelacyjnego! Nigdy dotąd w taki sposób nie ćwiczyłam, okazało się że moje ciało było po tej sesji w mega zachwycie, zwłaszcza miednica. 
Jestem niesamowicie wdzięczna i chcę wyrazić swoje uznanie dla Twojego programu nauczania, bo joga fusion to naprawdę jedyna w swoim rodzaju perełka  Dziękuję!


Aniu, dzięki Tobie już trzeci miesiąc ćwiczę regularnie. Mam duuuużo więcej energii, optymizmu, a co dla mnie najważniejsze w tej chwili, bo akurat uczę się nowego języka, szybciej przyswajam wiedzę.  Moja decyzja o zapisaniu się do Klubu to jedna z najlepszych w moim życiu. Bardzo dziękuję za Twoje 100% zaangażowanie 

Joga z Anią to odkrycie roku   Jej spokój, czułość w wyrażaniu się, uważność ośmiela mnie leniwca i zachęca do ćwiczeń codziennie, do słuchania ciała, oddechu. Joga prowadzi mnie do zdrowego jedzenia z sensem do budowania relacji dobrych i ciepłych, do pięknego życia pełną piersią. Cieszę się, że z Wami jestem bo mieszkam na wsi i ćwiczę sama z Anią i Wami na tablecie 

Dołącz do Klubu

1 miesiąc

zł57

za miesiąc

 


Płatność za 1 miesiąc 57 zł

6 miesięcy

zł45

za miesiąc

 

 

Płatność za 6 miesięcy 270 zł

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania zwiazane z członkostwem w Klubie Joga fusion!

Pytania i Odpowiedzi

Miesiąc kalendarzowy. Jeśli np. wykupisz członkostwo w Klubie na 3 m-ce przykładowo 5 marca, Twój udział będzie trwał do 5 maja włącznie. Wszystkie osoby, które wykupią członkostwo przed 1 marca będą miały liczony czas od 1 marca. 

Tak. Zajęcia, które będą się odbywały jak LIVE’y będą trafiały do Klubowej Filmoteki. 

1 marca otrzymasz wiadomość z dostępem do klubowego panelu, w którym będziesz mieć dostęp do wszystkich płatnych sesji wraz z ich opisem na cały czas członkostwa w Klubie. Jeśli wykupisz abonament po 1 marca dostęp otrzymasz automatycznie wraz z wiadomością potwierdzającą udział.  

Raz w tygodniu otrzymasz e-mailowo proponowany tygodniowy rozkład zajęć a w nim w zależności od tygodnia: linki do poszczególnych sesji z płatnych programów (otwierają się na stronie www), linki do zajęć nagranych specjalnie dla Klubowiczów (otwierają się na stronie www), zajęcia LIVE w specjalnej grupie FB (do odtworzenia w dowolnym czasie) oraz linki do wybranych sesji z kanału You Tube.

Najlepiej napisz na adres: justyna.brzegowa@jogafusion.pl