Joga fusion – KLUB

Członkowstwo w Klubie Joga fusion

Klub jogafusion to miejsce, gdzie możesz ćwiczyć jogę w domu pod okiem wyjątkowego nauczyciela – Ani Brzegowej.
To miejsce, gdzie poza regularnymi zajęciami na żywo on-line, masz dostęp do bogatej biblioteki materiałów wysokiej jakości.
Jeśli doświadczenie wspólnej praktyki pomaga Ci w utrzymaniu dyscypliny i daje poprawę samopoczucia – dołącz do Klubu i współtwórz jego społeczność.

Jeśli uznajesz nasze materiały za wartościowe i doceniasz pracę, którą wkładamy w ich tworzenie, z tym większym entuzjazmem będziemy podążać, wsłuchiwać się w Twoje potrzeby i tworzyć kolejne wartościowe sesje i inspirujące teksty.

Zapraszam Cię do Klubu Joga fusion! 

Wykupując abonament otrzymujesz:
 • Dostęp do wszystkich płatnych KURSÓW WIDEO

  Także do nowo powstających!

 • Dostęp do specjalnych materiałów wideo

  Tylko dla Klubowiczów!

 • Nowe zajęcia

  1 – 2 nowe zajęcia w tygodniu – na kanale YouTube – sesje niepubliczne.

 • Kontakt z nauczycielem - Anią Brzegową

  Konsultacje oraz sesje pytań i odpowiedzi. Poradnik.

 • Raz w tygodniu e-mail z proponowanym rozkładem zajęć

  Dostęp do panelu klubowego

 • E - book

  Praktyczny poradnik, który zawiera 10 przydatnych zestawów ćwiczeń dla początkujących

 • Możliwość współtworzenia klubowej społeczności

  I korzystanie ze wsparcia grupy!

 • Zniżki na wyjazdy

  I pierwszeństwo rezerwacji miejsc

Dołącz do Klubu

1 miesiąc

zł57

za miesiąc

 


Płatność za 1 miesiąc 57 zł

6 miesięcy

zł45

za miesiąc

 

 

Płatność za 6 miesięcy 270 zł

Skontaktuj się z nami jeśli masz jakiekolwiek pytania zwiazane z członkostwem w Klubie Joga fusion!

Kilka opinii o zajęciach
z Anią Brzegową 😊

Bardzo zależy mi na zajęciach z Anią – uważam ją za najlepszą instruktorkę. Nie lubię słodzić za bardzo ale o Ani i jej zaangażowaniu można tylko same słodkości wypisywać. Jako “stary” belfer wiem jak trudno jest dotrzeć do słuchacza, zwłaszcza internetowego – a więc anonimowego, a Ania robi to w sposób znakomicie zrozumiały dla każdego matołka jogowego.

Ćwiczę z Anią niemal codziennie od roku. Uratowało mnie to przed skutkami menopauzy. Czuję się sprężyście i młodo. Próbowałam ćwiczenia z innymi dziewczynami i Portalem Yogi – jednak Ania jest jedyna i wyjątkowa. Ten spokój z jakim ćwiczy, nie zapomina o wyznaczaniu oddechu, urozmaica i grupuje ćwiczenia. Cudownie…

Ania Brzegowa – bardzo uważny nauczyciel. Udziela czytelnych instrukcji wraz z wejściem w kolejną asanę. Podaje różne warianty, co istotne dla różnych poziomów zaawansowania. 

💗 Z całego serca dziękuję Ani za kurs Kobieca Moc. Przygotowane sesje są rewelacyjne. Zachwyciło mnie też rozpisanie na samym dole poszczególnych sesji na konkretne potrzeby jak też na fazy cyklu, genialne! 
A sam “hormonalnik 2” – automasaż z piłką sensoryczną- coś rewelacyjnego! Nigdy dotąd w taki sposób nie ćwiczyłam, okazało się że moje ciało było po tej sesji w mega zachwycie, zwłaszcza miednica. 
Jestem niesamowicie wdzięczna i chcę wyrazić swoje uznanie dla Twojego programu nauczania, bo joga fusion to naprawdę jedyna w swoim rodzaju perełka  Dziękuję!


Aniu, dzięki Tobie już trzeci miesiąc ćwiczę regularnie. Mam duuuużo więcej energii, optymizmu, a co dla mnie najważniejsze w tej chwili, bo akurat uczę się nowego języka, szybciej przyswajam wiedzę.  Moja decyzja o zapisaniu się do Klubu to jedna z najlepszych w moim życiu. Bardzo dziękuję za Twoje 100% zaangażowanie 

Joga z Anią to odkrycie roku   Jej spokój, czułość w wyrażaniu się, uważność ośmiela mnie leniwca i zachęca do ćwiczeń codziennie, do słuchania ciała, oddechu. Joga prowadzi mnie do zdrowego jedzenia z sensem do budowania relacji dobrych i ciepłych, do pięknego życia pełną piersią. Cieszę się, że z Wami jestem bo mieszkam na wsi i ćwiczę sama z Anią i Wami na tablecie