Joga fusion delux – Kazimierz Dolny – 13-17.06.2018

Naucz się swobodnego oddechu – mózg to lubi! Kameralny wyjazd – jaga fusion i neurofeedback* w malowczniczym Dworku Kazimierskim w pobliżu Kazimierza Dolnego. 

Ania Brzegowa – nauczyciel jogafusion

Absolwentka krakowskiego AWF -u, nauczycielka jogi z ponad 20 -letnim stażem. Inspirując się w szczególności metodą CSV oraz ćwiczeniami na meridianach mięśniowo-powięziowych, w oparciu o współczesną wiedzę z anatomii i własne doświadczenie stworzyła własny styl – joga fusion. 
Joga fusion na FB 
Grupa na FB

Aneta Chochół – Kiss

Certyfikowanym Trener Neurofeedback oraz Biofeedback, absolwentka psychologii klinicznej z szerokim interdyscyplinarnym doświadczeniem. Pasjonatka holistycznego podejścia do niedomagań organizmu, biologicznych mechanizmów zachowania się człowieka oraz szeroko pojętej neurofizjologii oraz psychofizjologii.
Neuro House na FB
Neurohouse.pl

Placeholder

Miejsce

Dworek Kazimierski. „Pensjonat, w którym zapomnisz czym jest życie w ciągłym biegu, gdzie się zatrzymasz, odpoczniesz, poczujesz czym jest prawdziwe slow life”  – tak opisuje Dworek autorka bloga My Way Trip

 • pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami
 • 8 minut do Rynku w Kazimierzu Dolnym
 • otoczony sosnowym lasem

zajęcia joga fusion

Specjalny program skierowany na świadomość oddechu i regenerację organizmu. Ćwiczenia stymulujące, poprawiające krążenie i nawilżenie tkanki powięziowej.  Automasaż z użyciem piłeczek sensorycznych i rollerów.

 • Poranne sesje 1,5 h
 • Popołudniowe sesje 1,5 h
 • Możliwość konsultacji indywidualnych

Placeholder
Placeholder

wyżywienie – kuchnia regionalna

Pyszne wegetariańskie posiłki oparte na kuchni regionalnej

 • śniadanie
 • obiadokolacja
 • w ciągu dnia dostęp do ciepłych napojów

Zarezerwuj miejsce już dziś


Zapisy: ania.brzegowa@jogafusion.pl
Rezerwację stanowi wpłata bezzwrotnej zaliczki 300zł od osoby.
JustTech: 17 1050 1445 1000 0091 1718 2320
Pozostała płatność na miejscu lub przelewem.

Pełne uczestnictwo

1470 zł


 • zajęcia jogi fusion
 • 2 wykłady
 • indywidualna diagnoza neurofeedback
 • pobyt
 • wyżywienie wegetariańskie
osoba towarzysząca

970 zł


 • pobyt
 • wyżywienie wegetariańskie

* Na tym wyjątkowym warsztacie połączymy siły ćwiczeń jogi fusion z nowoczesną metodą neurofeedback prowadzoną przez Anetę Chochół – Kiss.

Neurofeedback oraz Biofeedback jest metodą klasycznej medycyny (wchodzi w spis międzynarodowych procedur medycznych) – polega na nauczeniu mózgu samokontroli,  pracy za pomocą modyfikacji fal mózgowych oraz parametrów fizjologicznych. Jest to metoda innowacyjna w pracy ze stresem, problemami z koncentracją oraz pamięcią. Skutecznie także wykorzystywana w pracy z chronicznym bólem, lękami, w uzależnieniach, zaburzeniach snu i autoimmunologii. Skuteczność metody oceniana jest na 85-95% przypadków w zależności od złożoności problemu.
Celem treningów jest osiągnięcie pełnej kontroli nad pracą mózgu oraz nad parametrami fizjologicznymi, tak aby w stanie relaksacji utrzymać jednocześnie pełną koncentrację i skupienie. Dzięki metodzie Neurofeedback oraz Biofeedback tworzymy oraz utrwalamy odpowiedni wzorzec prawidłowego reagowania – optymalizując pracę mózgu, eliminując np. stres jako przyczynę spadku wydajności.

Na czym polega sesja?
Przy użyciu specjalistycznego zestawu komputerowego z dwoma monitorami, jest obrazowana stymulowana czynność bioelektryczna mózgu oraz parametry fizjologiczne (napięcie mięśniowe, oddech, puls oraz przewodzenie skóry).
Wykorzystuje się tutaj sprzężenie zwrotne między stanem psychicznym a czynnością neurofizjologiczną mózgu osoby trenującej.

Diagnoza Neurofeedback (w cenie wyjazdu).

W oparciu o  EEG (elektroencefalogram) zanalizowany  zostanie zapis fal mózgowych, dzięki temu będzie można ocenić Twój stan rozluźnienia, czujności, świadomości, spokoju, koncentracji, a także to, jak radzisz sobie z  rozwiązywaniem problemów.
Wyniki diagnozy omawiane będą bezpośrednio po wykonaniu.
Dodatkowo będzie możliwość wykonania diagnozy Biofeedbackowej (dodatkowa opłata) jest to diagnoza reakcji organizmu na stres. Jest to profil stresu psychofizjologicznego, który przeprowadzamy za pomocą sensorów (rejestrowany jest oddech, napięcie mięśniowe, puls oraz przewodzenie skóry). Na tym etapie weryfikowane są reakcje fizjologiczne organizmu. Wychwytujemy procesy, które podlegają największym zmianom pod wpływem stresu jak również te, których regeneracja po ustąpieniu stresu przebiega powoli. Analizie poddawany jest sposób odżywiania, nawyki dotyczące snu oraz aktywność fizyczna, ponieważ wszystkie te czynniki mają wpływ na sprawność umysłu oraz fizjologię.
W przypadku tej diagnozy wyniki będą omawiane na zakończeniu warsztatów lub telefonicznie w uzgodnionym terminie. W diagnozie nakładane na siebie są wyniki z Neurofeedbacku oraz Biofeedbacku i poddawane ocenie w jakim stopniu korespondują ze zgłoszonymi w wywiadzie problemami.

 


Poczuj klimat

Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
zAPRASZAM